pomoć ljudi

Status
Not open for further replies.

Pero2

New member
baš pročitao par tema pa vidim da ovdje ima pravih znalaca za  skutere..ovako-imam novog nrg-a i na njemu nekih 7000km sve serijski gore,.neki dan sam stavio leovinci tt crvene federe i roze rolice koje su uz njega došle ..i od onda problemi skut ne ide ni k.... tj donekle i vuče i sve al dok mu ful gas  odvrnem tad se guši -trokira itd
 
ne moze se istovremeno i gusiti i trokirati...

diza u karb oko 64, jer vjerojatno nisi mijenjao dizu a to je prvo sto trebas napraviti, postelati karburator...

Imat ces vjerojatno rupe u ubrzanju pa onda kupi i malossi multivar oko 450kn, dobijes uz njega i centralnu bijelu oprugu...
 
e sad se treba igrati sa rolinamo i sustama,ako mislis da je to sad problem cekaj da se odlucis za neki kit pa ces vidjeti sta je stelanje.... :mrgreen:
 
Kada ti je i ako je skidana blokada sa serijskog karburatora uklonjen limic mali?

...dakle kada se skine karburator dole unutar difuzora se nalazi jedan okrugli lim sa par rupica,on treba ici van...

...obicno federi i rolice koje se dobiu sa Leovince auspuhom su pogođene u gram za najbolji odnos performansi...dakle te "roze" rolice koje si dobio u paketu imaju svoju dimenziju i gramažu koja sigurno pise tamo na paketu...

@ Mr J - obicno kad u Piaggio servisu skidaju blokadu sa serijskog auspuha te oni stave glavnu dizu 64, a sad neznam jel su to i u ovom slucaju napravili  :wink:
 
Ivor said:
Kada ti je i ako je skidana blokada sa serijskog karburatora uklonjen limic mali?

...dakle kada se skine karburator dole unutar difuzora se nalazi jedan okrugli lim sa par rupica,on treba ici van...

...obicno federi i rolice koje se dobiu sa Leovince auspuhom su pogođene u gram za najbolji odnos performansi...dakle te "roze" rolice koje si dobio u paketu imaju svoju dimenziju i gramažu koja sigurno pise tamo na paketu...

@ Mr J - obicno kad u Piaggio servisu skidaju blokadu sa serijskog auspuha te oni stave glavnu dizu 64, a sad neznam jel su to i u ovom slucaju napravili  :wink:
U piaggio servisu nakon servisa ne vrate cjevcicu od ulja na karburator pa ne priznaju reklamaciju kada se razlete lezajevi...

Mislim da piaggio servisu nije za vjerovati...  (y)
 
Promjeni naslov teme drugi put
Ne utapa se nitko
 
Status
Not open for further replies.