Pomoć oko kupnje

pso

New member
Mozda i nije odgovarajuća tema .... Ali da probam priupitat i vas ....
Naime nabavio sam odličnog bandita 600 iz 1997 od frenda u sloveniji... Prva ideja je bila rastavit ga u dijelove ... Međutim ... Kad sam se malo provozao toliko mi se svidio da sam si ga odlucio presložit na ramu s HR papirima ... E tu je sad problem ... Par mjeseci kopam po oglasniku i zovem sve poznate i nepoznate ali bezuspjesno.... Nitko nema i nezna za niti jednu ramu s papirima.... Evo zato sam odlucio priupitat vas kao veliku zajednicu koju pratim a nisam previse aktivan  ..... Za pomoc ...
Dakle trazim ramu s urednim HR papirima za suzuki bandit  godište cca 1997 .
 
najdi nekog povoljnog nereganog , ogrebanog, ili slično pa spusti maksimalno cijenu , složi svog i rasprodaj dijelove....
 
vjerojatno bude te skuplje ispalo, ako imaš živaca i vremena ovo kaj ti je matek predložio ti je isplativije (y)
 
ma možda i imaš pravo ... ali bandosa makoliko oštećenoga neću nać ispod 1500 eura.... ramu ..ako nadjem.... nadam se da neću platit previše... na ovom mom imam sve dijelove tako da nema dodatnih ulaganja.....

dakako stoji da bi mi ostalo djelova za prodat ... ali kad .... još imam punu garažu djelova od gpx-a koje nemogu rasprodat ... još ovo i motor će mi vai na kiši stajat....

p.s.

i naravno sad neam 1500 eurića za uložit i čekat da se vrate  ....
 
bez uvrede, ali bandit 1997. niti cijeli ne vrijedi 1500 eura..a kamoli oštečeni, sa npr pignutim vilicama..za 1500 eura se kupe puno noviji oštečeni motori, frend nekidan kupio k1 za smiješnu lovu, promijeni vilice i motor je u voznom stanju..
 
a za legalnu ramu i papire češ dat 800e jer ispod nečeš nači,ako netko nađe ja kupujem dvije. tak da za legalni karambol 1500 nije puno jer ako je mašina ok i struja i neki djelovi koji se traže možeš vratit dost love.
 
Stoji sve napisano .... Medjutim ja nisam nasao nit rame za 800 nit karambol za 1500 .... Iako mi svi govore nonstop kako toga ima more .... Vjerovatno neznam di trazit .... :undecided:
 
pso said:
Stoji sve napisano .... Medjutim ja nisam nasao nit rame za 800 nit karambol za 1500 .... Iako mi svi govore nonstop kako toga ima more .... Vjerovatno neznam di trazit .... :undecided:
ma to su urbane legende... ima svega more, ima svega more... ali onda kada tebi zatreba kap iz tog mora ničeg nigdje...  :mrgreen:  :LOL: znam iz osobnog iskustva kada sam trebao djelove... na kraju 90% rješio preko e-baya a ovih 10% što sam rješio u RH ispostavilo se neispravno...  :x onda hvatanje šalabajzera za vrat, traženje povrata love natrag i ostale nebuloze...  :mrgreen: ugl. sretna potraga... možda i naletiš...  (y)
 
Ma ovo mi je puno preskupo .... Da imam tu lovu + prodam ovog sto imam u djelove i kupim si postenu pilu .... A ne da imam motor i punu garazu djelova .... Ma jos malo trazim ramu i onda ide u dijelove kako je bilo prvotno zamisljeno a ja se budem jos neko vrijeme vilozao na mom dobro. Starom GPX-u