Pomoć pri kupovini kofera i slično

v.V

Member
Evo napokon sam uspio u nabavi motorina, baotiana prodao i opet kupio kineza..nekakvi huoniao 125ccm 4t, po izgledu kopija yamahe ybr..e sada dolazi pitanje gdje najpovoljnije kupiti kofer i koji??obzirom da je moj jedini zahtjev  da u njega stanu po mogućnosti dvije kacige? Motor je kupljen u ing-kart di su mi nudili kofer u koji stane jedna kaciga za 450kn pa me zanima ima li drugdije povoljnije..i također me zanima di bi mogao kupiti mali vjetrobran ali po mogućnosti crni tak da bude u boji motora i koliko b i to otprilike koštalo?? Takkođer ako netko ima ikakvih iskustava sa dotičnom markom neka to podjeli samnom. Moja su za sada pozitivna ali tek sam motor doma dofuro..E i da naglasim usprkos pljuvanju po kinezima sretan sam što ih ima na tržištu jer da imao sam izbor voziti kineza ili ne voziti pa se ipak vozim i nisam u dugogodišnjem kreditu radi toga..
 
S obzirom da si kupio motor u Ing- Kartu pretpostavljam da si iz Zagreba.
Kofera imaš u gotovo svakom moto-dućanu u Zagrebu i okolici. Evo ti samo neka imena: Šepić commerce, Top Moto, Kaptol Cargo, Forticar, svi saloni motocikala itd, itd. Zaista ih ima posvuda.
Za pospremiti 2 integralne kacige trebaš barem 46 litarski kofer, koji u nelakiranoj varijanti košta od 800 kn naviše. Lakirana izvedba je još barem 300 - 400 kn više. Ručunaj da možda trebaš i nosače kofera.
 
2 Freshman : Nisam iz zagreba u ing-kartu sam završio sasvim slučajno...doduše da nisu jedini koji imaju taj motor po toj cijeni okrenuo bih se i otišao a ne čekao 5 sati da mi motor prodaju!! 800 kn ili više mi je zaista previše trenutno..u principu nije niti najbitnije da stanu dvije kacige ali jedna i oprema, aparat i slično to da. Hvala na informacijama prozujati ću i već pronaći nešto..
 
E da i ako ima netko polovan kofer, dakle onaj veći za dvije kacige (otprilike), ne lakiran, a namjerava se ponoviti ima priliku staroga se rješiti prodavši ga meni..ukoliko ima ponuda može priv. ili ovdije..što se financija tiče također da nije baš pretjerano skupa cijena..
 
ja u sepicu prosle godine kupio kofer givi 46 litara (idu dve kacige unutra) crni lakirani za cca 700 kunica hrvatskih
 
Hvala na savjtima ali već je sve dogovoreno, nadam se idući tjedan dobiti kofer..