Pomoć! Savjet! PP (polipropilen) problem.

Weller

Member
Radi se dijelu plastike sjedala koji se zavlači ispod rezervoara za gorivo. Taj komad je napuko i trebalo bi ga zalemiti ili zaljepiti. S obzirom da na plastici piše PP (dakle polipropilen) stvar postaje komplicirana jer je na tržištu vrlo malo ljepila koja lijepe polipropilen. A i puno koštaju s obzirom da mi treba samo za jedno ljepljenje.
Da li netko zna nekoga tko bi to mogao zaljepiti ili mozda cak zavariti a da ne moram za to dizati kredit?  :mrgreen:
Zahvaljujem na svakom prijedlogu.
 
Weller said:
U mom gradu nema nikog tko se time bavi. Znaš možda nekog u Zagrebu ili okolici?

ako si iz Bj kao što ti piše, onda imaš majstora koji rade s plastikom...imaš u Klokočevcu na glavnoj cesti (prema Zagrebu) moto vinković i stakloplastiku (u ulici lijevo kod nekadašnjeg Sigeta, prije Predavca) koji vjerojatno imaju uređaje za varenje plastike
 
Ico92 said:
ako si iz Bj kao što ti piše, onda imaš majstora koji rade s plastikom...imaš u Klokočevcu na glavnoj cesti (prema Zagrebu) moto vinković i stakloplastiku (u ulici lijevo kod nekadašnjeg Sigeta, prije Predavca) koji vjerojatno imaju uređaje za varenje plastike
Stakloplastiku u Klokočevcu 172 sam kontaktiro pa su mi rekli da su zatvorili. Svi decki koji su radili su otisli.
Moto Vinkovic se uopce nisam sjetio.
Probat cu tamo. Thx.  (y)