POMOĆ ! TRIBAM POD HITNO INFORMACIJU

grobar

New member
GDJE MOGU NABAVIT LANČANIK KORAK 530 ZA YAMAHU YZF 750 R IZ 93 GODINE  LANČANIK MORA BIT PREKO 65 ZUBACA ILI KORAK 520-525  , DALI IMA NETKO KO TO MOŽE NAPRAVIT . Lančanik nemora biti od boš ovog tipa motora jedino je bitno da je korak od 520-530 a ja ču lako pripasat u tokara srce od svog lančanika .  :misli: :evil:
 
Auto Krešo
 
Evo ti broj od jednog mladog tokara iz zagreba (zaboravio sam ime) 098640669
U svakom slucaju meni je napravio zadnji lancanik po narudbi za nekih 300 njak kuna
prezadovoljan sam sa napravljenim  (y)
 
jozy said:
Evo ti broj od jednog mladog tokara iz zagreba (zaboravio sam ime) 098640669
U svakom slucaju meni je napravio zadnji lancanik po narudbi za nekih 300 njak kuna
prezadovoljan sam sa napravljenim  (y)
za bilo koji motor? recimo ja mu posaljem lancanik sa svog motora i po njemu napravi drugi samo za vise/manje zuba?
 
Tako je, meni je radio na temelju prihvata od jednog motora, korak lanca od drugog, a broj zubi po zelji (jer sam prebacivao masinu)
 
grobar said:
GDJE MOGU NABAVIT LANČANIK KORAK 530 ZA YAMAHU YZF 750 R IZ 93 GODINE  LANČANIK MORA BIT PREKO 65 ZUBACA ILI KORAK 520-525  , DALI IMA NETKO KO TO MOŽE NAPRAVIT . Lančanik nemora biti od boš ovog tipa motora jedino je bitno da je korak od 520-530 a ja ču lako pripasat u tokara srce od svog lančanika .  :misli: :evil:

A koje širine treba biti





:mrgreen:
 
jozy said:
Tako je, meni je radio na temelju prihvata od jednog motora, korak lanca od drugog, a broj zubi po zelji (jer sam prebacivao masinu)
(y)
 
Probaj nazvat Moto Jakopec. On ima lančanika samo s centralnom rupom. Ne znam koji je korak, ali najbolje nazvat i vidit s njim. Ako ništa drugo, možda može nabavit, ko i sve ostale.

01/3371-059