POMOĆ Z750 LUKOIL CRKO

bobi

New member
imam jedam problemcic. zec me ostavi nakon sto sam ga natankao do vrha (mozda i preko vrha) na lukoilu u remetincu. anlaser radi upali se i onda spusta okretaje i u roku 2 seknude crkne. izvadio sam 5 litara na licu mjesta i dalje isto. ima tko kakav savjet? ima tko kakav nacin transporta za male novce, posto nemam love za zvat ikakve vucne sluzbe???
 
lord said:
U savskom gaju imaš mehaničara za motor koji će ti problem otkloniti. Možeš ga dogurati do tamo.
Evo lokacija
http://goo.gl/maps/zNACY

puno hvala, motor je odguran (ostavio sam ga bas u toj ulici, samo na skroooz drugom kraju ulice :mrgreen: )
 
Provjeri najprije što si stvarno ulio u rezervar.Dizel ili benzin.Nisi prvi koji je ulio krivo zahvaljujući bojama pištolja za tankenje. :misli:
 
barba said:
Provjeri najprije što si stvarno ulio u rezervar.Dizel ili benzin.Nisi prvi koji je ulio krivo zahvaljujući bojama pištolja za tankenje. :misli:

benzin je, sjecam se sta je pisalo iznad pistolja a i na racunu mi pise "evrosuper 95", jbg da je to izvadio bih ja sam gorivo i sve odmah rijesio
 
majstor kaze da je gorivo zasrano,puno nafte i da je jos neki njegov kolega sjebao mazdu na istoj pumpi s tim gorivom. sada je jedna od pumpi tamo zatvorena, nisam isao vidjeti koja ali kad nadjem racun i ako zec sutra proradi sa novim gorivom i svjecicama, ici cu im spominjati majku, tj. potrazit nekakvog sefa/voditelja pa s njim razgovarati na uljudan i razuman nacin..
 
ništa od spominjanja rodbine. Eventualno da zatražiš da ti vrate lovu ako imaš račun i obavezno zaprijeti tužbom
 
i svakako probaj izvući za popravak i pretrpljenje šokove

reci da ćeš dati u novine, 24 sata, večernji itd
 
naravno, pa nikoga ne psujem iz cistog mira, ono 'na razuman i uljudan nacin' nije ironicno  (y)


samo zelim prvo biti siguran da je to to, znaci kada upali sa novim svjecicama, opranim tankom i gorivom sa druge pumpe i ako nadjem racun na kojem pise da sam tocio bas na toj pumpi, onda cu traziti lovu. pa izvjestim ovdje.
 
bobi said:
naravno, pa nikoga ne psujem iz cistog mira, ono 'na razuman i uljudan nacin' nije ironicno  (y)


samo zelim prvo biti siguran da je to to, znaci kada upali sa novim svjecicama, opranim tankom i gorivom sa druge pumpe i ako nadjem racun na kojem pise da sam tocio bas na toj pumpi, onda cu traziti lovu. pa izvjestim ovdje.
a sta ako na racunu bude pisalo da si ulio eurodizlo... :LOL: :LOL:
 
bmw m 5 said:
a sta ako na racunu bude pisalo da si ulio eurodizlo... :LOL: :LOL:

a nece, kad mi je otkazao, to sam prvo provjerio i pise ono sto sam i ulio, evrosuper 95.. ali ne mogu ga vise naci majku mu.. jedino sto mogu je isprintati potvrdu sa kreditne ali mi se sve nekako cini da je to k..ac od dokaza
 
ma i ako ne nađeš račun zaprijeti da ćeš ih dati u sve novine i u potrošački kod...moglo bi upalit
 
zoki-op said:
ma i ako ne nađeš račun zaprijeti da ćeš ih dati u sve novine i u potrošački kod...moglo bi upalit

evo masina radi, kaze covjek da ga jos par dana ne dizem preko 5000 okretaja dok ostaci nafte ne izgore  :misli:

a sefa pumpe nisam uspio uhvatiti, navodno ce bit ujutro tamo. kaze mi covjek da ce na pumpi svi podobivat otkaze jer su napravili veliku stetu (sto se tice goriva naravno, jebe im se za to sto su pojebali ljudima kola  :LOL: ). njegov drugar se isao objasnjavati pa je dobio sipak jer nema racun.
 
Stari sretno sa naplatom, ak odlucis tuc bagru javi se, blizu smo, budemo ih porazbacali  (y) (y)  :box:
 
Nikad više na Lukoil makar gurala motor do slijedeće benzinske. Jednom natankala na Radničkoj i do Španskog pomislila da mi se mašina raspala. Odmah istočili gorivo, stavili drugo s normalne benzinske i Zed se oporavio nakon nekoliko kilometara.
 
Dawg said:
Nikad više na Lukoil makar gurala motor do slijedeće benzinske. Jednom natankala na Radničkoj i do Španskog pomislila da mi se mašina raspala. Odmah istočili gorivo, stavili drugo s normalne benzinske i Zed se oporavio nakon nekoliko kilometara.
Ili ste vi baksuz ili ja srečković :misli:
Živim blizu Radničke i sva vozila koja imam točim na Lukoil-u, nikad ništa, nikakvih problema, niti Zed, niti Tomos, skuter, auto...
Jedini problem sam imao na OMW kod Prečkog kad sam ulio 100-ku u Zeda, na 3000 o/min sam mislil da se bu rastepel (tuče, lupa, udara....).
Na Lukoil benzinskama imate izvješeno odakle je koja vrsta goriva, pa je početkom godine pisalo da je 95 iz Švicarske, jučer čitam i piše BiH.
Diesel je iz Italije stalno.
Na Radničkoj kod Domovinskog mosta su dvije benzinske koje je gradio Crobenz prije nepune 2 godine, znači novi tankovi, infrastruktura..., kupljeni su od Lukoil-a i tamo točim, bez problema za rad mašina, dokad neznam, ali zasad je sve OK.
 
Bez racuna nemozes nista, a oko tjeranja pravde ti se bolje posavjetovati s odvjetnikom. Nije tu samo povrat love, a di su troskovi popravka motora, izgubljeno vrijeme itd.
 
plavi15 said:
Bez racuna nemozes nista, a oko tjeranja pravde ti se bolje posavjetovati s odvjetnikom. Nije tu samo povrat love, a di su troskovi popravka motora, izgubljeno vrijeme itd.

najvise sto sam nasao je slip od kartice, znaci pise iznos i vrijeme, ne pise sto sam kupio. imaju oni svoju evidenciju racuna i mogu provjeriti ako zele, ako im nije jedini cilj oprati ruke od toga. ne ocekujem nista i nikakvu refundaciju ali zelim bar porazgovarati s tim sefom pumpe, pa ako se bude pravio pametan i ja cu se praviti pametan.
 
To mi je jasno. Problem krecem od sebe, sto sve uzimamo zdravo za gotovo, isto na racune ne pazim. Gledajuci realno da ima vise tuzbi zbog loseg goriva vise bi se pazilo. Voditelj benziske ti se moze jedino ispricati i nista vise. Ovo s tvojim slucajem mozda bi mogli izvuci racun ali to je pitanje. Bio je slucaj mog poznanika di je bilo pomjesano benzina s naftom i dobio neku lovu, al kaze bez racuna nist, sto je i logicno. Uglavnom iz iskustva izbjegavati manje privat benz. s losijom kontrolom i imati srece da dobijes onu kvalitetu za koju si dao lovu.