POMOĆ Z750 LUKOIL CRKO

Postoji kopija računa, iznos sa tvog slipa mora odgovarat onome se sa računa, datum i vrijeme isto....u čemu je problem??
 
za sada sve ok, korektni su, trebam jos skupiti papire od servisa, sutra bi trebao dobiti naknadu. javit cu jos kad to obavim.
 
tochka said:
I sta su ti rekli?

:D

pa to sto gore pise, da skupim papire od servisa i dodjem sutra. pokazao sam slip, to je ok i samo moram vidjet koliko ce mi majstor napisat na racunu i koliko ce mi sutra nadoknaditi. znaci jutros sam razgovarao tek sa sefom pumpe.
 
Jbte pa to je super. Jesi na finjak pito za problem il si doso u stilu da ces sve u novine dat i bla bla
 
kulturno naravno, ja ne znam tko je tu tocno kriv i ako su oni uljudni, najbolje da tako i ja pristupim

hvala bela
 
Evo citam pa me sve posjeca na ovo ljeto. Svaki dan sam vozio na more iz Splita u Duće, i uvjek sam tankao na lukoil na izlazu iz grada. Nakon nekog vremena motor (Hornet 600 07g.) poceo bi štucat i gasit se pri kretanju sa mjesta. I kad sam to primjetio poceoi sam tankat ne obnovljenu INA stanicu i otdat je taj problem nestao...
 
ma ne kazem ja da oni imaju lose gorivo, o tome pojma nemam.. inace tocim gdje god mi je najblize i najzgodnije, a ovaj 'incident' je uzrokovan nekim zajebom koji su oni napravili, i to samo na jednoj od pumpi. a mozda inace i imaju lose gorivo, to stvarno ne znam prosuditi.
 
evo jos malo traje natezanje.. donio sam im slip i racun od servisa, a sef pumpe kaze da su mu rekli da ipak ne moze bez pravog racuna. dao mi je kopiju racuna sa pumpe (poklapa se iznos i vrijeme tocenja) i broj od nadredjenog. onda sam tog covjeka zvao, nastupio sam malo nadrkano jer je tako i bilo, pa mi je rekao da nema frke, da im donesem sve papire i u pon. ce pokrenuti postupak refundacije.
 
jok, cekam da 'racunovodstvo odradi'  :LOL:

receno mi je najkasnije u utorak (danas), pa sam racunao najranije u utorak. naravno jos nista nije sjelo.
 
odsteta je dosla na racun danas, dobio sam puni iznos sa racuna od servisa, novce za neispravno gorivo i poklon karticu sa 500 kn koju mogu koristiti na lukoil pumpama  (y)

malo duze cekanje, osim toga nemam nikakvih primjedbi na lukoil, nastavit cu tociti kod njih
 
Aj zamoli ih da zamišaju i tankove po Splitu, svidja mi se ta opcija sa poklon karticom...
:mrgreen:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
 
ma jedva da su time nadoknadili pretrpljene traume, 3 dana iskljucivo na biciklu joooj..  :LOL:

uglavnom, pouka je cuvati racune sa benze bar do sutradan