Pomoc

Rene(Raptor)

Active member
Naime, radim si LED stop svjetlo na Cagivi, ali da bi to bilo funkcionalno moram si nac prozirnu plastiku svjetla (koje je inace crveno) - ne znam gdje bih je mogao nabavit (ili napravit), plastika mora bit na onu "foru" kak imaju ona "lexus style" svjetla za automobile - dakle potpuno prozirna.
Svjetla za Cagivu pasu od:
Yamaha Aerox ->'98
Italjet Dragster
i jos neki japaneri i kinezi, vidio sam neki dan

Zahvaljujem na pomoci!
 
Rene(Raptor) said:
Naime, radim si LED stop svjetlo na Cagivi, ali da bi to bilo funkcionalno moram si nac prozirnu plastiku svjetla (koje je inace crveno) - ne znam gdje bih je mogao nabavit (ili napravit), plastika mora bit na onu "foru" kak imaju ona "lexus style" svjetla za automobile - dakle potpuno prozirna.
Svjetla za Cagivu pasu od:
Yamaha Aerox ->'98
Italjet Dragster
i jos neki japaneri i kinezi, vidio sam neki dan

Zahvaljujem na pomoci!

Pa otiđi u izložbene salone i vidi ima li neki model 2005g takvo prozirno svjetlo i naruči original... Većina novijih modela ima prozirne štopke i žmigavce
 
Nike said:
Rene(Raptor) said:
Naime, radim si LED stop svjetlo na Cagivi, ali da bi to bilo funkcionalno moram si nac prozirnu plastiku svjetla (koje je inace crveno) - ne znam gdje bih je mogao nabavit (ili napravit), plastika mora bit na onu "foru" kak imaju ona "lexus style" svjetla za automobile - dakle potpuno prozirna.
Svjetla za Cagivu pasu od:
Yamaha Aerox ->'98
Italjet Dragster
i jos neki japaneri i kinezi, vidio sam neki dan

Zahvaljujem na pomoci!

Pa otiđi u izložbene salone i vidi ima li neki model 2005g takvo prozirno svjetlo i naruči original... Većina novijih modela ima prozirne štopke i žmigavce

been there, done that :cry:
nema nitko, brijem si da cu morat kupit led svjetlo preko net-a, samo jedno led svjetlo koje sam vidio ima potpuno prozirnu plastiku (a ona je na vrhu nekak sugavo odrezana), ostali imaju matirano bijelu....a uopce se ne usudjujem pitat koliko bi to doslo da netkome dam radit (kalupi, odljev... :cry: ), nemam namjeru nekome financirat izradu kalupa za nesto sto onda moze okolo ekipi prodavat