Pomozite mi pri dilemi za sljedecu sezonu..

luka737 said:
a da vidis...ja npr imam megellia skooro 9 000km nikad nis,nikakvi inzvaredni servisi samo tocim i vozim( naravno svake 3000km redovni servis)

pa sta bi mu trebalo bit, u 9000 km si napravio 3 servisa..  :jesus:


mrcina said:
čuj i ovo je lijepa makina samo što ih više nema

:shock:  da, ovaj je predivan..  :mrgreen:
 
Moje iskustvo s kinezom su dvije rijeci:nikad više.Dok recimo moj susjed ima Keeeway-a 250 i niti šarafic mu se ni odspanal tak da  :neznam:
 
za 23.000 kn, mozes dobit sasvim dobar Suzuki GS 500, rega nije neko ludilo, odrzavanje je prilicno povoljno, a imas motor koji je fakat dobar,

ako zbog neceg bas zelis nesto od spomenutog, onda po meni Hyosung
 
fz6naked said:
pa sta bi mu trebalo bit, u 9000 km si napravio 3 servisa..  :jesus:


:shock:  da, ovaj je predivan..  :mrgreen:
pa nista mu nebi trebalo bit al to sam samo napisao jer je che cola napisao da je imao puno problema do 5 000km a ja sad pisem da nemam ni do 9 0000 za dalje cemo vidjet.
 
Jeftin i pouzdan motor jos nije napravljen i nece ni biti napravljen  :mrgreen:

Kupi Kawu Hondu Suzu Yamahu Apriliu  :jesus:
 
sid said:
za 23.000 kn, mozes dobit sasvim dobar Suzuki GS 500, rega nije neko ludilo, odrzavanje je prilicno povoljno, a imas motor koji je fakat dobar,

ako zbog neceg bas zelis nesto od spomenutog, onda po meni Hyosung

znam da tu nisam dugo odgovarao al neka, prije mjesec dana sam potegnuo do Vukovara u Hysong salon i sjeo sam na g50gt i dojam mi je da mi je to malo malo..Tj noge su mi nekako pre skvrcene ako me razumijete.. A i na vase vjerovatno zgrazanje sam se vise okrenuo razmisljanju ubost novog Beva ili Scarabea 300..
 
oprosti ali to ti nisu motori,to su skuteri a to je jako velika razlika,vjeruj mi