Poništavanje servisnog intervala BMW 1200GS

Nažalost nije moguće bez prikopčavanja na vanjski uređaj.
Zato sam naručio taj gs 911 diagnostic tool...
 
Odgovara na sve novije BMW modele.
Pogledaj na stranici...
U ponudi je i neki adapter za starije modele, neznam napamet koji su točno.
 
bocojaki said:
Nažalost nije moguće bez prikopčavanja na vanjski uređaj.
Zato sam naručio taj gs 911 diagnostic tool...

I kakva su iskustva  :misli:
 
Lolo said:
I kakva su iskustva  :misli:

Nisam se nesto puno igrao, dijagnostika na telefonu ili laptopu ,ono ,igracka...
Brijem da kad stane mozes sjest i plakat ko i vecina danasnjih vozila ,kad zasteka elektronika ako resetiranje kompjutera nerijesi problem( moze preko ovog uredjaja ) nema pomoci bez servisa i rezervnog dijela.
S ovim mozes locirati kvar pa kad se nadjes daleko od kuce osjecas se sigurnije  :LOL:
 
Pa i samo resetiranje je već veliki uspjeh  :LOL: obzirom na količinu elektronike. Postavil sam pitanje u servisu, jelte ovlaštenom, onak čisto informativno  kaj se dogodi ak' dođe do ''šlusa'' jer je poznato da kompletna elektro instalacija nema niti jedan osigurač, i svima je bil veliki upitnik iznad glave.  :mrgreen:
 
neznam razliku elektronike motora i auta ili BMW kompjutera ,ali meni je na auti meštar poništio servisni interval bez ikakvog spajanje i prispajanja e sad meštar inaće radi u ovlaštenom servisu ,a valjda znaju šemu il imaju nekakve kodove da mogu radit na crno  :misli:
 
Na ovim novim drlima nebitno motor ili auto je to sve ''teže''. Nije mi problem kupiti komad alata, onak utvrdo kak bi vi rekli ali ovi virtualni mi idu sve više na onu stvar.

2bocojaki: GS-911 ima obični i profesionalni, za jedan pišu da se može koristiti na 10 motora, a onaj profesionalni na neograničeni broj pa me to malo buni. Znači li to da da npr. kupiš 11 motora da ga nećeš moči koristiti na tom zadnjem ili postoji neko drugo objašnjenje.  :misli:
 
Tocno tako.
Jeftinija opcija ima ogranicenje na 10 motora, skuplja opcija nema ogranicenja i jos doplata za oba modela za bezicno povezivanje.