Popijete li išta prije vožnje?

gfest

Member
Eto, zanima me jeste li ikad pijani sjeli na (i vozili, molim lijepo) skuter?

Ja samo jednom; popio tri teretne, sjeo i krenuo voziti. Nakon 50 metara odustao, to je bio užasan osjećaj nedostatka ravnoteže...

Otad samo šimpu :smoke: :mrgreen:.
 
sa alkoholom u sebi niti sam sjeo na skuter a jos manje na motor. cak niti sa ostacima od prijasnje veceri ne sjedam na dva kotaca.
 
gfest said:
Eto, zanima me jeste li ikad pijani sjeli na (i vozili, molim lijepo) skuter?

Ja samo jednom; popio tri teretne, sjeo i krenuo voziti. Nakon 50 metara odustao, to je bio užasan osjećaj nedostatka ravnoteže...

Otad samo šimpu :smoke: :mrgreen:.


mrak  :palacdolje:
 
xman69 said:
Popijem i ne ponosim se time..... :palacdolje:
(y)

ne često, ali se i meni zna zalomiti ....  :palacdolje:

izbjegavam maximalno ...
 
nedavno sam pročitao jednu izreku:
"postoje stari motoristi, postoje pijani motoristi, ali ne postoje stari pijani motoristi..."
 
Merla said:
nedavno sam pročitao jednu izreku:
"postoje stari motoristi, postoje pijani motoristi, ali ne postoje stari pijani motoristi..."

Ovo je totalno promašeno ... ali baš ...  :LOL:
 
  Popijem, ali ne pretjerujem, ali kako ona raja kad ide kući sa nekog motosusreta vozi?

        Ruku na srce, ne kampira na motosusretu ni 50% bikera, a preko 90% bude bar maalo pod čokom, da ne govorim za veterane......
 
jednom popio i taj put i vrisno otad nikad vise kako se kaze prvi i zadnji put
 
gorank said:
Nikada!!! Na HR cestama je opasno i ako si trijezan, a kamoli pod gasom!!!

Potpisujem i istovremeno nominiram tvoju izjavuu za naj izjavu foruma.
(y)
 
Sta ja znam...imam vikendicu na jezeru...odemo sjedimo...upalim motor odem kuci.Ne budalim sa njime,vozim laganini inace,kad popijem jos lakse,ono..ne vozim pijan kao sto sam vidjeo likova.Ili predvece do kafica,par piva ili vino i to,nista ubitacno,ali u voznji..oprezno i mit kacigen na glavenzi...
 
Jedanput pred ohoho godina se nadrobil pive i odpeljal jedva jedvice 25 km do doma.Zviznul skoro preko nekoliko puta i nikad vise.Od onda mogu popiti pivu,dve ili gem,dva ak sam blize,ak sam dalje niti to.
 
Znal sam popit i vozit, nisam baš sretan i ponosan zbog tog, al da bi sad iz toga stvaral dramu ko tu neki.

Tri teretne i nema ravnoteže??!!
 
Fronius said:
Znal sam popit i vozit, nisam baš sretan i ponosan zbog tog, al da bi sad iz toga stvaral dramu ko tu neki.

Tri teretne i nema ravnoteže??!!
pa nekom su dost i tri,pogotovo ak ni niš pojel,a neki put  isprazniš pol gajbe i nikom nis
 
vladof said:
pa nekom su dost i tri,pogotovo ak ni niš pojel,a neki put  isprazniš pol gajbe i nikom nis
Ak te tri obore s nogu, ostavi se alkohola jel će te ubit.