Popravak Akrapovicha?

cicogti

Active member
Dakle imam top Akrap od ZX6R koji ima ostecenu karbonsku kapu, sad dali jos postoji onaj Migo-moto, ak ne koje zastupnik da kupim novu i tko moze obaviti zamjenu/nitanje nove kape u Zg i okolici?
 

Attachments

  • 6dfead3ec3254b15907f2aa2693cfdf0.png
    6dfead3ec3254b15907f2aa2693cfdf0.png
    59.8 KB · Views: 145
cicogti said:
Dakle imam top Akrap od ZX6R koji ima ostecenu karbonsku kapu, sad dali jos postoji onaj Migo-moto, ak ne koje zastupnik da kupim novu i tko moze obaviti zamjenu/nitanje nove kape u Zg i okolici?
Mozes to sam prominit ako nemas dvi live ruke.
 
imas za kupiti kljesta za nitne u pevecu dodu nekih 70-80kn,ak se nevaram ugl nisu skupa,a imas tam i nitne za kupiti,sam si to napravis kak ti je marin rekao. (y)

 
Trebalo bi i inox nitne koristit, a ne "obicne"

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

 
exfreerider said:
Nedavno nosio top kod Shacal na popravak preporuka ;)

Ja prije 3-4g i isto bas zadovoljan i poslom i cijenom.
 
Trebam samo kapu, top je neostecen.....
Kupit cu u Pevcu alat ali bi fakat trebal i inox nitne...
 
Znaci samo ovu kapu na kraju topa...
 

Attachments

  • 6dfead3ec3254b15907f2aa2693cfdf0.png
    6dfead3ec3254b15907f2aa2693cfdf0.png
    59.8 KB · Views: 103
Posalji mail.direkt u tvornicu
SigurN sam.da to prodaju zasebno

SC prodaje zasebno i nitne dobijes u kompletu, jedino je cijena da se zaseres [emoji1787][emoji1787] [emoji41]

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk

 
cicogti said:
Trebam samo kapu, top je neostecen.....
Kupit cu u Pevcu alat ali bi fakat trebal i inox nitne...

Zašto inox, tvrde su i zajebane za zakovat, stavi aluminijske. :misli:
 
Zog said:
Zašto inox, tvrde su i zajebane za zakovat, stavi aluminijske. :misli:
Nisu, ja san ih zakova mali milijun, doduše, onih manjih, ali nisam primjetio neku veliku razliku od običnih. Jedino mogu bit problem jeftina kliješta iz Peveca. Za te velike zakovice trebaju i jaka kliješta.
 
stkaos said:
Nisu, ja san ih zakova mali milijun, doduše, onih manjih, ali nisam primjetio neku veliku razliku od običnih. Jedino mogu bit problem jeftina kliješta iz Peveca. Za te velike zakovice trebaju i jaka kliješta.

E. (y)
 
piljun said:
Posalji mail.direkt u tvornicu
SigurN sam.da to prodaju zasebno

SC prodaje zasebno i nitne dobijes u kompletu, jedino je cijena da se zaseres [emoji1787][emoji1787] [emoji41]

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk

obavezno u tvornicu jer mozes doc kod njih radnim danom 8-16, a subootom 8-12..samo trazi da naslove na ime, pa pokupis kod striceka na ulazu..i samo kes primaju, da se ne zaribas bezveze..
 
Ja sam svoje akrape nosio u tvornicu na reparaturu ali ne znam da li to još uvijek postoji kao opcija. 
Najpametnije je poslat mail u tvornicu, pa ako oni to i ne rade na taj način sigurno će te uputit na pravu adresu.
 
Kapa je kolko ono 100-150€, plus trošak reparacije, plus poštarina il trošak puta i već si prešo cijenu orginalnog polovnog pic pic akrapa s ebay-a