Porez-po stoti put

KING RR said:
Navodno po novom vuku polugodisnje ( ako je tocno dobro su se sjetili, ja bi vuko godisnje i ko vas jebe i vas i vase odjave  :jesus: ), a ne vise tromjesecne podatke, tako barem kaze tu jedan iz porezne kod nas u selendri. Jel tako ili nije neznam jer neodjavljujem drloge iz jednog jednostavnog razloga - neda mi se drkat stim da bi usparo parsto kn, a volim i u zimi ako grane sunce i bude suha cesta otici smrznit jaja, placam taj porez na budale ko i sva druga sranja i sutim  (y)

:mrgreen: znam kako ti je...
 
mate said:
Nemoj jebat, pao si a sve uredno odrađeno?!? :shock: :mrgreen: Zapravo, tak ti i treba kad si se prodao tovarima.. :jesus:
Da.
Hulje & Nitkovi!

Pih!
:mrgreen:
 
ufatili te s prstima u pekmezu :LOL:



Srki
 
Srki said:
ufatili te s prstima u pekmezu :LOL:



Srki
Sa samo jednim. :mrgreen:

Nisu se dosjetili gledati godinama unatrag pa i to tražiti.
Zasad.  :mrgreen:
 
Čitam i sam se sebi čudim. Pa to znači da su neki odjavljivali motor svake godine po jedanput!? A šta je sa tablicama? svaki put druge ili....? I te tablice koštaju nešto. Hajd' neka netko objasni naivcu. Unaprijed hvala!
 
Ključna riječ: Tražilica.
Ne budi lijen tražit i čitat.
Ima preko nekoliko tema o tome, prilično elokventno elaboriranih, i nadopunjenih decentnim off-topicom, radi lakšeg praćenja.




Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
ali da bude jasno, mi motoristi smo protiv svakog izigravanja zakona i porezne politike Rvacke

najoštrije osuđujemo svaku zloporabu sustava, kako god on neorganiziran bio

sretni smo kaj možemo pridonijeti napretku države putem ekstremnih poreza i smatramo da lopovska porezna politika nije kazna, nego naša pokora kojom osiguravamo sredstva kojima se pokrivaju potrebe najosjetljivijeg dijela stanovništva, djece i starijih, i to DIREKTNO


Srki

 
NobrainNopain said:
Čitam i sam se sebi čudim. Pa to znači da su neki odjavljivali motor svake godine po jedanput!? A šta je sa tablicama? svaki put druge ili....? I te tablice koštaju nešto. Hajd' neka netko objasni naivcu. Unaprijed hvala!
petkom prijavim a u ponedjeljak odjavim  :wink:
 
Hrvoje ( i ostali petokolonaši) ... mislim da se i vama stalo na kraj ..  :LOL: :LOL:

ako sam dobro shvatio.. (jel u prijedlogu ili je već riješeno) da će se godišnji porez plaćati prilikom registracije .. tako da ste od*ebali karijeru ...  :jesus: :jesus: :LOL:
 
Matek said:
kaj to znači milicajcu... jedna kazna više nacrno i tojeto ;)
:lolcry: :lolcry: :lolcry:
 
Srki said:
ali da bude jasno, mi motoristi smo protiv svakog izigravanja zakona i porezne politike Rvacke

najoštrije osuđujemo svaku zloporabu sustava, kako god on neorganiziran bio

sretni smo kaj možemo pridonijeti napretku države putem ekstremnih poreza i smatramo da lopovska porezna politika nije kazna, nego naša pokora kojom osiguravamo sredstva kojima se pokrivaju potrebe najosjetljivijeg dijela stanovništva, djece i starijih, i to DIREKTNO


Srki

Zakon  :LOL: :LOL: :LOL: (y)
 
strasilo said:
Hrvoje ( i ostali petokolonaši) ... mislim da se i vama stalo na kraj ..  :LOL: :LOL:

ako sam dobro shvatio.. (jel u prijedlogu ili je već riješeno) da će se godišnji porez plaćati prilikom registracije .. tako da ste od*ebali karijeru ...  :jesus: :jesus: :LOL:
http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/maric-saboru-predstavio-detalje-nove-porezne-reforme-evo-kakve-nas-promjene-ocekuju-od-1.1.2017./5265931/
"U skladu sa sniženjem stope poreza na promet nekretninama, Ministarstvo financija novim zakonom o lokalnim porezima predlaže smanjenje stope poreza na nasljedstva i darove s 5 na 4 posto, a novina je plaćanje poreza na cestovna motorna vozila prilikom registracije u stanicama za tehnički pregled."

Nemam sa time problema. Neregistriran sam. A i da jesam, opet nemam problema... 8)
 
ko ima kakav linkić da otprilike po kurčevom eurotaxu izračunam za punto 1.2 16v dynamic iz 2004. vrijednost

da si pripremim lovu za sutra :)

hvala unaprijed
 
Hrvoje said:
http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/maric-saboru-predstavio-detalje-nove-porezne-reforme-evo-kakve-nas-promjene-ocekuju-od-1.1.2017./5265931/
"U skladu sa sniženjem stope poreza na promet nekretninama, Ministarstvo financija novim zakonom o lokalnim porezima predlaže smanjenje stope poreza na nasljedstva i darove s 5 na 4 posto, a novina je plaćanje poreza na cestovna motorna vozila prilikom registracije u stanicama za tehnički pregled."

Nemam sa time problema. Neregistriran sam. A i da jesam, opet nemam problema... 8)
A ja kao imam problema, gledam TV i  ne plaćam pretplatu  :LOL:
 
https://vlada.gov.hr/UserDocsImages//Sjednice/2016/3%20sjednica%2014%20Vlade//3%20-%201.6.pdf

Ono što je neobično zgodno i očekivano, jest činjenica da se porez neće moći samostalno platiti na npr. pošti ili banci i onda donijeti uplatnicu. Rješenje o utvrđenoj poreznoj obavezi izdavat će STP i one će ga naplaćivati (čl. 46. st. 3. i 4. Prijedloga). A za to će, ne budi im teško, kao što rade i za svaki drugi mukotrpni posao (naplata tzv. "eko poreza", sklapanje police osiguranja, plaćanje godišnje naknade za uporabu javnih cesta i sl. pizd.) zaračunati pravičnu i zasluženu naknadu. Od vjerujem, ne manje od 30-ak kuna, jer sve manje bilo bi blasfemično i dovelo bi ih u predstečajnu nagodbu... :mrgreen: