Porezne čestitke.

basta

New member
Baš me jućer razveselila 500 kn motor i 2ookn auto u jednom paketu .Da stvar bude bolja taman jućer stavim wingsa na motor ispraznim se dođem doma i koverta pa di baš u dan pogode jeb.... :twisted:
 
Meni je stigla drito za rodjendan, ali samo za auto.
Ne znam što se dogodilo sa čestitkom za motor, morat ću se žaliti ako su me zaboravili :mrgreen:
 
Nego, zanima me nešto. Ako je motor kupljen ove godine (8. misec), kad stiže porez?
 
Doći će za godinu dana osim ako tvoja porezna ne prikuplja podatke o registriranim vozilima 2 puta godišnje. Tada bi moglo doći u proljeće.
 
slaaaavu boooorr-beeee prrooooooo-no-seeeeeeee

tak vam svima treba kad imate motore

zli motoristi

:mrgreen:



srki
Porezni Ured Donja Vespa
 
Vidin ja da smo ka' dica svi svladali gradivo. A to se gradivo ne zaboravlja.
Kaže mi mater da kad san bija mal da san ima grčeve u želudcu, da danima nisan spava'. I da mi je pivala sve šta joj je palo napamet. Ništa nije pomagalo. Ni Oliver, ni Mišo, ni klape. ALI!!! Jedanput, kad joj je dopizdilo i nije znala šta će, dvoumila se kroz koji će me prozor bacit na ulicu, zapivala: "mlada partizaaanka, kolo vodilaaa". A ja se umirija isti čas.
Od toga dana san svaki dan zaspa uz "mladu partizanku". E, da mi je sad na koju naletit. :mrgreen:
 
Pa imaš ti svoju partizanku ne možeš dvije.Jeste skužili da u tim partizanskim filmovima najbolje ženske bile bolnićarke.A kod njih dođeš samo ako dobiješ metak pa kakva su to vremena bila kad si moro primit metak da bi ga dao. :mrgreen:
 
Sasa MK Motori said:
Ja sam kupio Kawasakija u 3. mjesecu ove godine, "cestitka" mi je stigla jucer i to na iznos od 1200 Kn

A ja mislio da je meni loše sad mi je lakše.
 
cro_69 said:
bratstvo i jedinstvo, svima jednako, jedan primis jedan das :mrgreen:

E a ovi nezasitni šta nisu mogli stat oni su umrli jebajući partizanku jebena su to vremena bila.Možda nam se jave naši partizani sa foruma Gepeze,Srki,Bandit,Splićo,Dadek,Rivi ...... :mrgreen:
 
'Bem ga, sad sam partizan. Ja san više, 'ka, vanjski suradnik. Samo partizanke dolaze u obzir.
 
Poruka za ekipu sa porezne uprave ako ovo čitaju:

MAMU VAM LOPOVSKU ĐUBRADI POKVARENA!

Prošle godine sam platio porez na motor (150 Kn) na vrijeme i nisu mi to proknjižili nego sam slučajno vidio kad sam bio na poreznoj za neke druge dugove. U međuvremenu je dug narastao na 155 Kuna i ja donesem odrezak od uplatnice koji sam slučajno sačuvao i trebalo im je mjesec dana da to proknjiže i naravno KAMATU MI NISU IZBRISALI!
I sad mi je došla nova uplatnica za 150 Kn + 5.5 kuna dug + 0.50 kn kamate na kamate... NEĆU PLATITI tih 6 Kuna iz principa.
Šta bi bilo da nisam sačuvao uplatnicu? Šta da se radilo o većem iznosu? Tko zna koliko su mi love još tako ukrali???

Nikša Borčić, prirodoslovno matematički tehničar
 
meni nije niš došlo

valjda Yamaha ne spada po "motor" :mrgreen:

baš sam tužan :|





srki
PIZZERIA "NOĆNA MORA"
Donja Vespa
Bikers 20% rabat za daljnju prodaju
 
Ja sam neki dan platio 500 kn za aute, 100 kn za dva motora (jedan nije kod mene više od godinu dana ali lijepo piše PLATI PA SE ŽALI - i hoću). Zanima me dali ću dobiti još i uplatnicu na 1200 kn ako sam registrirao novi 29.05.2004.