Potrebna garaza za motor N.Zagreb /cimer

Otprilike oko 200-300kn mjesecno. Bilo bi dobro kad bi nasao cimer pa podijelili troskove ako je dosta skuplje.
Pozdrav
 
Jer zivim u N.Zagreb u stanu pa nemam ga gde cuvat kroz godinu. Ovako bi imao za stalno garazu u blizinu da ne moram se vozit sa auto kad bi hteo uzet motor.Nisam dobro objasnio na pocetku . Lp
 
pa čovjek traži garažu za motor ne Hotel :rolleyes: :rolleyes:
 
Naravno da ima slucajeva ali pogledaj oglasnike i znam koliko idu u Dugavama. Nekad je bilo 500, sad min 700.
 
Ta od 200 kn.,je sigurno po komadu... mozda je garazirano vec 5 motora,al ima jos mjesta... ,ne vjerujem da mores iznajmiti garazu za 200 kuna mjesecno,dobiti kljuc i da je tvoja...
 
Ja ju placam 200 kn mjesecno... namjenski je uzeo za motor al kad su komunalci popizdili sa kaznama, sad auto parkiram unutra. Ganjam jos jednu do ak bude za istu lovu, da ne moram u novi zagreb po motor stalno.

Al definitivno me potfefilo sa garazom. Em pljunem do nje, em je jeftino..
 
Kad si vec u takvim odnosima s gazdom, pitaj za koliko bi prodao.😄 Nema ih bas puno po oglasima, idealan trenutak je kad netko kupi stan u zgradi, premasi budget za nekih 20-30 kE i onda jos vruc prodaje garazu da se pokrije za uredenje. Kad stigne razmislit, gotova prilika. :mrgreen:
 
pa di cu se ja onda parkirat :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
i mene tangira,ako prodaje tu garazu...pa onda ces parkirati kod mene,kad je kupim...
 
Ekipa ako kome treba imam ja ponuditi garazu - 28,66 kvadrata. Tu se moze smjestiti dosta motora.
Lokacija - Centar Jurkoviceva ulica.
 

Attachments

  • centar-jurkoviceva-ulica.jpg
    centar-jurkoviceva-ulica.jpg
    63.3 KB · Views: 91