potrosnja runner-a

Geronimo

New member
Zanima me dali tko zna koliko trosi runner 50 sp jer je moguce da mu se potrosnja dize na 5l.
Skuter je novi i ima 250 km,ali potrosnja je oko 5l i nikako da padne...
Pise da mu je 3,5 prosjek.Sada dali samo to pise onako radi reda ili mi nesto ne valja sa skuterom.
 
meni potroši 9l na 250km, znaći tu negdje oko 3.5l na 100, skuter je star 2 mjeseca ima 2800km skinuta blokada, tolko mi je trošio i dok sam imo blokadu.
 
Geronimo said:
Zanima me dali tko zna koliko trosi runner 50 sp jer je moguce da mu se potrosnja dize na 5l.
Skuter je novi i ima 250 km,ali potrosnja je oko 5l i nikako da padne...
Pise da mu je 3,5 prosjek.Sada dali samo to pise onako radi reda ili mi nesto ne valja sa skuterom.

Previse ti trosi, otiđi do servisa. Vozim Runnera 180cc 2t i trosi mi 6,5 litara. Nevozim ispod 100kmh.
 
Geronimo said:
Zanima me dali tko zna koliko trosi runner 50 sp jer je moguce da mu se potrosnja dize na 5l.
Skuter je novi i ima 250 km,ali potrosnja je oko 5l i nikako da padne...
Pise da mu je 3,5 prosjek.Sada dali samo to pise onako radi reda ili mi nesto ne valja sa skuterom.
Ovisi potrošnja i o tome kako daješ gas i koliko puta si krenuo i stao. Uglavnom kad se skine blokada troši manje
 
je si dobio odgovor na pp?
 
Geronimo said:
jesam te zahvaljujem na odgovorima i pomoci
thx
Nekaj ne štima, idi reklamirat ili pogledaj da ti negdi ne kaplje,  da ti nije filter zraka zaštopan.