Povrat poreza pri uvozu iz inozemstva...

WraGG

Well-known member
Evo,naumio sam ići po motor u Italiju,konkretno,svidio mi se GSX-R 750 '92-'93. godina.Da,zanima me i šta mislite o toj pili,ali više me zanima koliki je povrat poreza u Italiji.Jel imaju oni neki Mwst?
 
povrat poreza (IVA) je 20% ali neces dobiti povrat poreza ako motor nije na firmu prepisan ( i jakoooo tesko ces naci neki koji je na firmu, pogotovo to godiste) . ja neznam ako vi mozete uvest tako stari motor ?! kod nas to ne prolazi
 
Kako misliš na firmu? Jel treba u Italiji biti na firmi ili da ga tu regam na firmu?Ovo drugo bi bilo izvedivo.
Prolazi,prolazi kod nas.Jel bi mogao ti nabaviti neki dobar primjerak i za koju lovu? Možeš mi odgovoriti i na [email protected].
 
WraGG said:
Kako misliš na firmu? Jel treba u Italiji biti na firmi ili da ga tu regam na firmu?Ovo drugo bi bilo izvedivo.
Prolazi,prolazi kod nas.Jel bi mogao ti nabaviti neki dobar primjerak i za koju lovu? Možeš mi odgovoriti i na [email protected].

E Ivice jarane da si ranije viko da trebas neki motor nasli bi ti nesto, jbg pun kontejner vec plovi prema Plocama. Naravno, iz Amer'ke :mrgreen:
 
u italiji mora bit na firmu neciju da bi mogao napravit povrat poreza.
uzasno tesko je to naci,nije kao u njemackoj da je svako trece vozilo na firmu.
ja jedino na nove motore dobijam u italiji povrat poreza