Pozdrav iz Crne Gore Pending

Status
Not open for further replies.
alien said:
Ave i welcome!
Taman si nam ti triba! :D
Jučer se nešto dogovaramo da par dana u 5,6 misec zapičimo do Crne Gore, a možda i do MAkedonije, pa ako se smislimo javimo se! :cool:

Tu sam za sve sto treba... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Ma pozdravi i tebi u vitesku i junacku, vazda vrijednu Crnu Goru!
 
Pozdrav, Gasho...i moj glas ide za MT-01... :mrgreen:
 
Hvala na pozdravima... :cool:
Sto se tice MT-01, cini mi se kao da je pravljen samo za vozaca... :?
Posto imam stalnog suvozaca, mislim da je to mali problem, jer su nogari previsoko (za suvozaca), a i nema mogucnosti kacenja kofera... :?:
Putovanja su ipak najbitnija, cini mi se... :mrgreen:
 
Kako misliš nema??? Ma mora postojat način da se kufer smisti! Montiraju se novi nosači, skinu ručke! Bilo šta! Kuferi idu! Čekaj, zovnit ću Piccila pa javim!!!
 
Evo ovako. Pita san. Motor imaju u ponudi, još nije stiga i nemaju iskustva s njim, pa mi se nisu tili zalijetat s odgovorom šta se može, a šta ne. Sori šta neman pozitivan odgovor.
 
Pa, i meni je zao... :?
Mislim da je TDM ipak bolji izbor... :wink:
 
Evo da ti kažem , sam vozim TDM i stvar je super (i za suputnika). Dosta snage i brzine, pa i umoran nisi nako 500km dnevno!

MT-01 ti je sasvim drugi koncept motora, čudi me tvoj izbor (za moje pojme ako tražiš nešto za putovanja u dvoje TDM, Varadero, Multistrada, a da želiš još malo više snage oz. sportskog duha onda Fazer 1000).

LP
 
bLuZoNdEr said:
Evo da ti kažem , sam vozim TDM i stvar je super (i za suputnika). Dosta snage i brzine, pa i umoran nisi nako 500km dnevno!

MT-01 ti je sasvim drugi koncept motora, čudi me tvoj izbor (za moje pojme ako tražiš nešto za putovanja u dvoje TDM, Varadero, Multistrada, a da želiš još malo više snage oz. sportskog duha onda Fazer 1000).

LP

ide hrvatski vidim-svaka čast :wink:
 
Definitivno srpsko-hrvatski, ali je najvaznije da se razumijemo... :mrgreen:
Hvala za pomoc... :mrgreen:
 
Pozdrav, već ustaljeni člane ovog foruma :wink: :hello: :maca:
 
Pozdrav tebi bikeru. Nedavno sam bio na điti sa motoristom koji je iskusan ( nije šarlatan ) i unajmio je MT-a. Super bike. Jedina zamjerka što grije ( isijava ). Ostalo je ok. A bogami i zvuk.
 
Status
Not open for further replies.