Pozdrav iz Kostajnice! Aprilijica Pending

Status
Not open for further replies.

Saznaj Sve

New member
Pozdrav bećari, ja sam Nikola Pilipović iz Kostajnice (BiH-RS). Imam 18 godina, vozim Apriliu SR 50 KIT 70 iz 96 godine. Planiram uzimati nešto veće, ali sam student, pa nisam nešto jak sa parama.  :tongue:

Taman ću iskoristiti ovu priliku da izreklamiram svoj Youtube kanal. Kanal se zove Saznaj Sve, a pretežno se na njemu nalazi MOTO sadržaj. Snimamo testove (review) motora svih kategorija, trke, a snimamo i ocjenjujemo motore (slike) koje nam pošalju naši fanovi. Isto tako kanal je i edukativnog karaktera, te na njemu snimamo razne popravke, kao i druge tutorijale nevezane za moto svijet.

Link Youtube kanala: https://www.youtube.com/c/saznajsvee

sboka.jpg
 
Pozdrav!!

Recenzije su ti dobre.. ima se u njima ponešto za naučiti, ali bez problema mogu i u funny kategoriju..
ne mislim ništa loše nego sam se baš nasmijao na komentare.. meni su super.. (y)
 
Machariel said:
Pozdrav!!

Recenzije su ti dobre.. ima se u njima ponešto za naučiti, ali bez problema mogu i u funny kategoriju..
ne mislim ništa loše nego sam se baš nasmijao na komentare.. meni su super.. (y)

Hvala ti na odgovoru! Upravo smo to željeli i postići. Glupo je da sve bude monotono. Pozdrav i za tebe!  (y)
 
Status
Not open for further replies.