Pozdrav iz Kraljevca...!!! Pending

Status
Not open for further replies.

ZG Hrc

New member
Pozdrav svima...
Nisam se prije predstavio jer sam mislio da neću bit aktivniji na forumu...al eto ipak jesam...ne previše u postovima ali volim pogledat šta drugi pišu...  8)

Zovem se Hrvoje, imam 17 g. i iz Kraljevca sam (...ziher znate di je to...ak neznate od tam vam je Gajić...)...
Vozim motore od svoje 6-7 godine...naravno prvi je bio Tomos kojeg još uvjek imam (u garaži je...buraz ga frizira pa onda kad ga složi vozimo se kojih par dana pa onda sve ispočetka...)...a oko 12-te je došel i drugi Yamaha TW 125...a prije godinu i pol Honda CBF 250...iako nisu moji vozim ih koji put kad mogu...  :D

A sad se peljam na burazovom skuteru nekom Cityhooperu...malo ga je složil da se može bar nekak vozit s njim...
Trenutno je na slaganju Beneli...kaj bi možda i vozili trke s njim da vidimo kak bu išo...  :)

A moja strast su ipak super sport motori...kaj se vidi i sa slike...kaj bi najradje vozio...Suzuki GSX-R (je da je ovaj od Gajića 1000 al ja bi bio zadovoljan i sa 600)...  (y)

Mislim da je dosta o meni...!  8)

Još jednom pozrdav svima...
                            .....i samo da kažem...GAJS JE NAJBOLJI...!!!  :jesus:

            < . . . : : : MK San Antonio Gajs team : : : . . . >
 
Status
Not open for further replies.