Pozdrav iz Mostara Pending

mungos92

New member
Pozdrav iz Mostara od mladog vozača 👋 32 godine i 4 godine iskustva...
Uzivam u voznji sa motorom, vikend ture uz pivo, bijeg od stresa (a stres često sjedne na suvozačevo sjedalo), upoznavanja i druzenja sa novim ljudima...
Volim Adventure motore i čeprkanje oko istih.
 
Pozzzz, kazes volis ceprkati po motorima, a da nikad vise polovnoga. Pa neces ceprkati po novome 😁
 
Pozzzz, kazes volis ceprkati po motorima, a da nikad vise polovnoga. Pa neces ceprkati po novome 😁
Sto se tice instalacija i masina, to sam volio 😅
A sada jedino sto volim je prerada sjedala za bolju udobnost i presvlacenje istih, te pravljenje nosaca kofera (da nisu nakaradni)… to cu i dalje raditi ako bude trebalo.

A isto tako kada izadje garancije, tekućine i filteri se i dalje trebaju mjenjati.
 
  • Like
Reactions: Feis123
Radis to sam?
Sve preko yt.
Napravio 2 okvira sa strana (od tankih cijevi), kupio 2 kockaste crne torbe malo kvalitetnije (za skolu i slicno), spojio ih kaišom da budu kao sadle bags, te ušio na njih kopče da se zakace na te okvire cisto da budu fiksirane. Nije nista specijalno izgledalo, ali nije bilo ruzno niti najmanje... unutra ubacio zip kesice cisto ako padne kisa.

Na sjedalu skinuo staru "kozu", zalijepio i podesio dobru spuzvu, a od suvozaca sjedalo malo poravnao da ne klizi. Na kraju obrubio papirom za pečenje, te nacrtao linije da bude kalup, kupio dobro platno i odnijeo krojačici da mi izreže i ušije. Pa nakon toga lijepilom u spreju zalijepio i klamericom pričvrstio ispod sjedala.