Pozdrav iz Tajlanda!

Marko

Member
Pozdrav svima!

Neocekivano poslom zavrsio u Tajlandu pa se sjetom gledam gomile i gomile motora male kubikaze,nesto tipa nasi CTX i BT kako se voze.
Mislio sam da je u Trstu puno skutera i da voze neoprezno.

Na semaforu se skupi barem dvadesetak njih,nerijetko i sa trojicom na malom motoru.Cure nisu nista manje zastupljene kao vozaci,naprotiv.

A kad zeleno se upali ekipa krene ko na Grobniku na startu klase 125.

Pokusat cu slikat pa cete vidjet sta mislim.

Uglavnom, ZZR je doma i skuplja prasinu ali nadam se da nece dugo.
S druge strane uvijek se skuplja za jos jaci motor...

Pozdrav iz Thailanda !

Marko

P.S.
Da li je netko bio na Pattaya Beach-u ?
 
Izuzetnio ljepo sto si nas se sjetio iz tako daleke zemlje. Sad nebidi picka pa posalji razglednicu na:
"PIJANCI-MI"
Samoborska 213, 10000 Zagreb


P.S. Mozes ju naslovit na Pit Stop.
 
kanta said:
tam valjda netrebaju neke jače motore kad je to mala zemlja.

...misliš,ko Slovenci avione?A.P.P.Znaš zakaj Slovenci ne koriste harmonike Hohnerice?Kad bi ju do kraja razvlekel,povredil bi zračni prostor Hrvatske i Italije.Bok.
 
Hvala na pozdravima!

Inace radi se do cca 9 navecer pa nisam jos previse vidio.

U moru se ekipa ne kupa previse,navodno zbog zmija i morskih pasa,mozda pretjeruju ali morski pas im je maskota pa necu provjeravat.

Pala mi na pamet ideja o najmu motora ali ima mali trik:voze lijevom stranom.Prvo mi je to cudno i gledat,svaki auto gledam da ce se zabit u nas kad idemo na posao.

Mozda probam ali je dosta riskantno.

Inace ostatak ekipe je bio kod cura koje rade "posao",zadovoljni su i sve to ali meni bas i nije neki gust placat za sex.

Inace ekipe ima cudo puno,skoro kao i domacih.Na svakom koraku vidis starog dedu kako vodi pod ruku mladu curicu.

Toliko za sad,pozdrav i nadam se da cu se drugi put sjetit uzet slike!

Pozdrav iz Tajlanda,Pattaya !

Marko