Pozdrav iz ZG! Pending

Status
Not open for further replies.

gottascoot

New member
Pozdrav,

pročitao sam nekoliko ovih predstavljanja, vidim da se ljudi nisu previše raspisali nego dali samo osnovne informacije, pa odlučih napisati par redaka više.
Izgleda da na ovom forumu ima dosta mladih, pa se ja sa svojim skuterskim potrebama i 29 godina osjećam prilično staro. Kad sam bio klinac od 16 niti sam mogao kupiti motor niti su me te stvari uopće zanimale. Uostalom, otac mi je kao mladić doživio nesreću na skuteru, pa dok nisam stekao svoje novce nije bilo govora o kupovini ičega na dva kotača. Na apsolventskom putovanju sam prvi puta vozio skuter i od tada sam se nekako zagrijao za to. Bila je to Suzuki Katana od 50 cm2, prilično rijedak skuter kod nas. Sada, nakon par godina, kupio sam svoj prvi skuter i to Gileru VXR 200 iz 2006. god. Iako sam prilično nov u svijetu skutera, nije mi dugo trebalo da shvatim što i gdje treba promijeniti da bi skuter išao bolje, više itd., pa sam promijenio termo grupu (Polini 209 cm2)i variomat (Polini Speed Control) i sad skupljam informacije o auspusima. Vjerujem da ću imati dosta pitanja o tome i čak vjerujem da su sva više ili manje odgovorena, ali kao što rekoh, nov sam ovdje pa molim za razumijevanje. :) Hvala unaprijed...
 
Status
Not open for further replies.