Pozdrav ljudi Pending

kristiam

New member
Pozdrav svima

Zoven se Kristian, iz Šibenika san, iman 37 god. Ovo lito mi je u planu polagati A kategoriju, pa dogodine kupiti neki motor, prvo san mislija neki jači skuter, al da pravo kažen nisan još odlučija 100%. Vozija tomos automatik ka dite, skuter 50 ccm par godina, ali kako su me na magistrali prolazili šleperi odlučija da je to malo previše rizika i proda ga, mislija polagati A kategoriju, ali život i sad san tu. Vozija isto par puta beverly 300 i piaggio 125 (valjda)
 
  • Like
Reactions: t0malito
Hahahaha, taj film nećemo gledati, ma najveći problem kod motora je moja visina od 194cm, a primarno korištenje je za po gradu, pogotovo liti kad moran tražiti parking pola sata i kad želin platiti. Koliko san skužija čitajući nema baš puno motora za grad i moju visinu, a za moje potribe (trenutne) ne bi tribalo mi ni 500 ccm
 
Kad budeš vozia u auto školi, vrlo vjerovatno će bit MT u điru pa ćeš vidit paše li ti motor ili ipak skuter. Ispod 500 ja ne bi, kako god bilo. Kontaj da će koji put neko sist i iza tebe i da ćeš tit i prođirat dikod.
 
  • Like
Reactions: tegla and t0malito
Za po gradu skuter, za gustanje motor. Ako si spreman na par kompromisa i zelis zakoraciti u oba svijeta, pogledaj Hondu Integru 750. Nije ni skuter ni motor, a oboje je.
 
  • Like
Reactions: JosipS
Za to što si napisao preporučam honda xadv 350. Probao je, odlicna, podcijenjena kraj velike 750 ali sposobna za sve. Za grad i tu tamo van savrsena
 
Hahahaha, taj film nećemo gledati, ma najveći problem kod motora je moja visina od 194cm, a primarno korištenje je za po gradu, pogotovo liti kad moran tražiti parking pola sata i kad želin platiti. Koliko san skužija čitajući nema baš puno motora za grad i moju visinu, a za moje potribe (trenutne) ne bi tribalo mi ni 500 ccm
Osobno mi je tlaka voziti sve ispod 500cc i smatram da se veci motori lakse voze zbog osjecaja stabilnosti i saltanja, ali to sam samo ja.
Iako ovaj xadv ne izgleda lose. Parkirao nekidan kraj jednog, zgodni su uzivo, a vidim da ga decko baca u zavoj kao R-a, tako da djeluju dosta okretni. Nije za mene, ali kada bi trazio jaci skuter, definitivno bi ga uzeo u obzir.
 
  • Like
Reactions: Author
Osobno mi je tlaka voziti sve ispod 500cc i smatram da se veci motori lakse voze zbog osjecaja stabilnosti i saltanja, ali to sam samo ja.
Iako ovaj xadv ne izgleda lose. Parkirao nekidan kraj jednog, zgodni su uzivo, a vidim da ga decko baca u zavoj kao R-a, tako da djeluju dosta okretni. Nije za mene, ali kada bi trazio jaci skuter, definitivno bi ga uzeo u obzir.
Ja sam uzivao na oba koje sam probao, manji 350 je pravi skuter ali ipak mozes svuda sa njim sto se tice grada i okolo, veci je neki suv među motorima i zabavi nema kraja, al ta zabava i kosta kao moja dva cb500x. U buducnosti vidim se na necem takvom, da Honda ne drka sa naruđbama mozda bi ga vec vozio.