Pozdrav pokore... Pending

Status
Not open for further replies.

BorisZ

New member
Pozdrav svima!
Zovem se Boris i biti ću dobar i nemam sat i jako se kajem što se nisam prije predstavio i molim čiku Bandita i barba Augustu da me zbog toga ne isključe sa foruma jer ću stvarno biti dobar i nakda više neću prvi put doći na ovaj forum a da se prvo ne predstavim... :oops: :oops: :oops:
 
evo primjer kucnog odgoja !!!
bravo Borise , mada palis ko mz iz 76-te :mrgreen:
 
:misli:
zvuci poznato...kojesta...
pozdrav!
 
Ovoga puta bum napravil presedan...ali si dužan pivu kod dede...a znaš koju ja tam pijem :mrgreen: :mrgreen: Nemoj slučajno da te nema ovaj vikend...ma našli te mi budemo...ak treba bumo te MV i ja lovili po stazi...ali na Honda bikerov način...vožnjom u kontra smjeru(jedini način da te stignemo) :LOL: :LOL:
 
Kneeslider said:
Dobrodošao!
P.S. Jesi li ti početnik...ili...? :D :D

Kako u čemu...
Za razliku od nekih na ovom forumu, imam više krugova na pisti nego crtica iznad kreveta :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Bandit said:
Ovoga puta bum napravil presedan...ali si dužan pivu kod dede...a znaš koju ja tam pijem :mrgreen: :mrgreen: Nemoj slučajno da te nema ovaj vikend...ma našli te mi budemo...ak treba bumo te MV i ja lovili po stazi...ali na Honda bikerov način...vožnjom u kontra smjeru(jedini način da te stignemo) :LOL: :LOL:

Dogovoreno! To je mala cijena sigurnosti svih vozača Alpe Adria prvenstva... :mrgreen:
 
ja tu kriglu jedva dignem,al zato ces mi narucit i slamku uz tu pivu pa da vidis :mrgreen:
 
BorisZ said:
Dogovoreno! To je mala cijena sigurnosti svih vozača Alpe Adria prvenstva... :mrgreen:

A zamisli ti da uđemo i bez motora na stazu...stanem na sredinu ciljne i mašem MV-AGUSTOM ko palicom...ko bi prošo uz nas :LOL: :LOL:

Od straha kad vide GUSTU kako vijori...nitko :LOL:
 
i kome je to smijesno ? :twisted:
 
:naklon: ti se, o mighty Zujiću!!!! :mrgreen: Al' nemoj ti visjeti tu na forumu, to ostavi nama bez motora, a ti odi na stazu i vježbaj da nam budeš spreman za Oschersleben :cool: Al da se tek sad predstavljaš, pa to mi nije jasno... :no: Što sad da, recimo, netko ne zna tko je BorisZ??!! :mrgreen:
 
a di su slije s regom??? :evil: :no:
ajd se ponovo predstavit! :mrgreen:
 
-MV-AGUSTA- said:
i kome je to smijesno ? :twisted:

MENI!!! :LOL: :LOL: :LOL:

Zamišljam scenu kako dolazim na ciljnu a Bandit kao Kelt iz filma "Brave hart" maše Augustom i cilja me... :mrgreen: (naravno da bi Bandit morao imati krzno oko sebe i rogove na glavi)
 
KittyBIKE said:
:naklon: ti se, o mighty Zujiću!!!! :mrgreen: Al' nemoj ti visjeti tu na forumu, to ostavi nama bez motora, a ti odi na stazu i vježbaj da nam budeš spreman za Oschersleben :cool: Al da se tek sad predstavljaš, pa to mi nije jasno... :no: Što sad da, recimo, netko ne zna tko je BorisZ??!! :mrgreen:

Odavno sam shvatio da je propaganda važnija od biti najbrži a ovaj forum mi je priuštio planetarnu popularnost... :mrgreen:
 
Zrile said:
a di su slije s regom??? :evil: :no:
ajd se ponovo predstavit! :mrgreen:

Zašto ne čitaš MP, ti koja odbijaš voziti se samnom po pisti? :mrgreen:
Znaš šta bi ti napravile ostale članice ovog foruma kada bi to znale? :uzi:
 
BorisZ said:
Pozdrav svima!
Zovem se Boris i biti ću dobar i nemam sat i jako se kajem što se nisam prije predstavio i molim čiku Bandita i barba Augustu da me zbog toga ne isključe sa foruma jer ću stvarno biti dobar i nakda više neću prvi put doći na ovaj forum a da se prvo ne predstavim... :oops: :oops: :oops:

A imas li borosane? :mrgreen:
 
BorisZ said:
Zrile said:
a di su slije s regom??? :evil: :no:
ajd se ponovo predstavit! :mrgreen:

Zašto ne čitaš MP, ti koja odbijaš voziti se samnom po pisti? :mrgreen:
Znaš šta bi ti napravile ostale članice ovog foruma kada bi to znale? :uzi:

pssssst! :paper:
 
BorisZ said:
Kneeslider said:
Dobrodošao!
P.S. Jesi li ti početnik...ili...? :D :D

Kako u čemu...
Za razliku od nekih na ovom forumu, imam više krugova na pisti nego crtica iznad kreveta :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Bok Boris! :hello:
A ja imam crtica iznad kreveta isto ko i krugova na pisti! :whistle:
Borise,a kaj si po horoskopu?
 
Status
Not open for further replies.