Pozdrav putnicima!

- cim smo usli u Tunis svjetla proizvedena u EU su odbila poslusnost tako da sam se vozio bez svetla jer zamjena svjetala bi pre dugo trajala, znas ti kaj znaci 10min na arapskom suncu...
-ČK tablice jos imam jer sam purger na zadatku  :mrgreen: Problema nije bilo nikakvih kad imas medjunarodnu punomoc, jedni problem je to objasniti cariniku ali kada se pojavi el Kapitano sve se rjesi  8)
 
(y) Pozdrav putnicima, slike su stvarno  (y) , mora da vam je bilo prekrasno! BTW, da li se Linza možda vračal za ZG jučer poslijepodne? Ak je, onda si nas prestigel negdje prije KA!

Pozdraf!
 
linza said:
Ljepo je imati jednu ovakvu temu u kojoj poznanici i prijatelji salju podrsku  (y)

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Na kraju ću pomisliti da si i suzu pustio...

Buaaaahahahahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...

Emotivac... :LOL: :LOL: :LOL:
 
jozahorvat said:
(y) Pozdrav putnicima, slike su stvarno  (y) , mora da vam je bilo prekrasno! BTW, da li se Linza možda vračal za ZG jučer poslijepodne? Ak je, onda si nas prestigel negdje prije KA!

Pozdraf!

Frend ti vozi KTM? Da to sam se ja iz Umaga vraco
 
linza said:
Tri normalna covjeka ili jedan Pudla  :mrgreen:

Ovaj pjesak nije toliko bio naporan koliko smo po blatu imali problema. Moram pregledati fotke pa da stavim gdje se valjamo po blatu ko gujde

moram priznati...... odlicno parkiranje u pijesku  (y)  :LOL:
 
_mala_ said:
moram priznati...... odlicno parkiranje u pijesku   (y)  :LOL:

ja dobila ružu, ali ne znam jesi li i ti devu?  :misli: :LOL: :LOL: :LOL:
 
Njezina deva se jos uvjek zadovoljno smjeska  :jesus:

DSC03318.jpg
 
Da, Super duke 07, ja na Stromu! Bili smo u Umagu, pa u Subotu prespavali na Grobniku, jučer gledali AA kup!
Skužil sam da si ti po tablici ČK, znam da nisi još promjenil!

Pozdrav!
 
Evo jos jedna fotka. Ne samo da smo brzi od crvenih kocija nego imamo i talenta za napraviti slike

Jel tako Brum  (y)

DSC03799.jpg
 
linza said:
Evo jos jedna fotka. Ne samo da smo brzi od crvenih kocija nego imamo i talenta za napraviti slike

Imam ja takve dvije objavljene na putopisima,gdje je retrovizor u prvom planu (y)
 
dr.chala said:
Pih,a ti avijon????  :jesus:
:lolcry: hahahah ne mogu vjerovati!
Linza...reci ti meni drugar...oćeš pisat štogod? zanima me..kako je bilo,što je bilo...kako izgleda..kolko si potrošio..kako izgledaju arpkinje  :shock: :? iii....čega i finog klopo??? :mrgreen: eis! sitnice sve neke jelda?
 
Napokon sam završio naš ep na AdvRideru.  :mrgreen:

http://www.advrider.com/forums/showthread.php?t=228997

Još jednom, hvala svima na podršci!  (y)