Pozdrav s pelješca!! Pending

Status
Not open for further replies.

Robking

New member
Pozdrav!!
Zoven se Robert imam 26 godina,po zanimanju sam konobar,dolazim iz lovišta na pelješcu oduvijek sam htjeo imati motor tako da sam ga ovo ljeto u 8-om mjesecu uspio i kupiti (naknadno sam i vozacku napravio  :D  )dugo sam se mislio koji motor kupiti racunajuci na manjak vozackih sposobnosti jer nikad u zivotu nisam vozio nista na 2 kotaca osim bicikle.
Odluka je pala na yamahu mt-07 mada mi je zelja uvijek bila kawasaki z750 ali me jednostavno bilo strah uzeti nesto prejako za prvi motor i shvatio sam da mi je mt 07 zasada sve sto mi treba i eto poslije 3 mjeseca,7000km,puno straha i jos vise zabave drago mi je sto sam se odlucio uci u taj svijet!!
 
(y)

Jako dobar početak, 7.000 km u samo tri mjeseca početničkog staža, ti s se stvarno navozao!
 
Veliki pozdrav na prekrasni  pelješac.
Samo se ti oslobodi i guštaj.
Imaš dobru cestu, lipo vrime a turistima ni traga.
Sretno!!



Gesendet von meinem S8 mit Tapatalk
 
Nek je sa srecom.
Imas super ceste, al se pazi biciklista i beraca grozdja koji parkiraju usred zavoja...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

 
BikerHR said:
(y)

Jako dobar početak, 7.000 km u samo tri mjeseca početničkog staža, ti s se stvarno navozao!

Od Marinike do trgovine i nazad  :mrgreen:
Pamet u glavu i uzivaj  (y)
 
Veliki pozdrav odličnom konobaru od mene i supruge. Želim ti puno sretnih kilometara.  :021: :021: :021:
 
Lip pozdrav! Kilometraža je sasvim ok s obzirom da živiš na punti Pelješca. Tek sija na motor a već veteran  :mrgreen: (y)
 
Status
Not open for further replies.