Pozdrav svima iz Zagreba Pending

Status
Not open for further replies.

aposaric

New member
Pozdrav štovani bajkerski puče

Moje ime je Andrija, imam 26 godina. Živim i "djelujem" u Zagrebu a skutetre/motore vozim nešto više od dvije godine. Inaće sam po zanimanju propali arhitekt, i projektiram i dizajniram sve živo i neživo što mi padne pod ruku. Inaće sam se specijalizirao za izradu 3d vizualizacija.

Još kao jako mali sam se divio motorima, ali pošto živim u familiji gdje si sve moram sam priuštiti i zaraditi, prvo dvokotačno vozilo je bil mali kineski skuter, Generic Cracker Explorer, 50 ccm. Družili smo se nekih desetak mjeseci i sa tim skutačem sam prošel pol Rvacke, cca 13.000 km u 10 mjeseci:) Poslje toga sam si bocnul Beva 250 i.e. sport, i sa njim sam prošel celi balkan, uzduž i poprijeko, i nabil 20.000 km u 10 mjeseci. Taj skuter još uvijek imam i vozim na posel i po gradu. Prije 4 mjeseca sam si kupil Kawasaki Versys ABS, i tak mi se svidel da sam već nabil 18.500 km sa njim, i prokrstaril sam pol Evrope :)

Uglavnom, volim se jako voziti, aktivni sam član na nekoliko naših i tucet stranih moto foruma, pa reko, da se i ovdje registriram, pošto u zadnje vrijeme čujem mnogo pozitivnih a bome i negativnih stvari o ovom forumu, pa me zanima u čem je "štos".

Evo, dosta o meni, lepi pozdrav svima,

veselim se druženju i prije svega vožnji  (y)
 
Status
Not open for further replies.