Pozdrav!

GSX-RBOY

New member
Bio sam odsutan s foruma par mjeseci pa zelim da iskoristim priliku da pozdravim sve forumase i forumasice!

Neznam dali se tko sjeca, uglavnom, imao udes krajem 7-og mjeseca 2005 godine. Rane na ruci su skoro zarasle ali s kukom je druga prica. U motor sam ulozio puno vremena i truda a o novcima nebi ni da pricam ali sad se makar vozim sto je naj vaznije.
Krajem 6-og mjeseca furam za njemacku i hrvatsku tako da sam ga oglasio za prodaju jer bi po povratko volio da probam novi gsx-r 600. Rega ce nam poskupiti sa 320$ na 1300$ tokom 2 sljedece godine za 750cc + dok ce za 600cc otici na 900$ tako da sada gledam nesto manje.

Eto tu i par slika, prije udesa, tokom, i poslije. Fali tu i tamo jos koja naljepnica ali to bi bilo to.   (y)

stopie25ml9no.jpg


18c8429643e035c49e049.jpg


bike200610jq.jpg

bike200625pu.jpg



Motor je lakiran u "pearl white" sa metalik plavom bojom a  ram sam ofarbao u crno.
Jos par dodataka:
-MIG high pipe
-Xenon 8000k kit
-ZeroGravity Double Bubble windscreen
-Undertail
-Derlin frame sliders
-Flush mount flashers

:jesus: :jesus:
 
Dobro došao natrag! :wave: Neka si ti nama prizdravio (y) Želim ti još mnogo sigurnih kilometara na motoru :D
 
Da slika, pa bio je i cijeli filmić koliko se sjećam... :wink:

Nego, rega će poskupiti svima ili to samo tebi raste premija zbog pada?
 
Sa "tokom" sam pricao o slici motora kojeg sam rucno ofarbao dok je jos bio slupan i krivudav  :shock:, al nije bed et i mene tu.

accident17ja.jpg

hydro58ux.jpg

hydro40wi.jpg


crash13og7zg.jpg


bibou23ev.jpg
 
mate, premija ce poskupiti svima do 2008 godine

Mi uz regu imamo i osiguranje u slucaju nezgode, meni su na primjer dali odstetu za rane, za 2 tjedna bolovanja i za novu kacigu i odjecu koji su unisteni tokom udesa. Kuzim da je u redu da premija rasre jer svake godine i udesi rastu, ali sa 320 da je povecaju na 1320, to nema smisla.
 
GSX-RBOY said:
mate, premija ce poskupiti svima do 2008 godine

Mi uz regu imamo i osiguranje u slucaju nezgode, meni su na primjer dali odstetu za rane, za 2 tjedna bolovanja i za novu kacigu i odjecu koji su unisteni tokom udesa. Kuzim da je u redu da premija rasre jer svake godine i udesi rastu, ali sa 320 da je povecaju na 1320, to nema smisla.

Jedno vrijeme sam pratio neka forume preko bare, (bio sam mlad i neiskusan i vjerovao da se od njih da naučiti nešto pametno :mrgreen:) i jedna od glavnih tema koja se provlačila bila je premija osiguranja vezana uz tvoju prošlost, godine, staž na motoru... tako da me taj rast ne čudi.
 
A tak je sa osiguravajucim kompanijama. Ja placam osiguranje  sjedne strane (ako ja nekog udarim) 280$ godisnje. Vozim od 16-e godine i nemam ni jedan prijavljen udes (ovaj s motorom nisam prijavio jer nista od njih nebi dobio a cijena bi skocila). Ovo osiguranje s regama je kompletno druga stvar. Svi stanovnici pronvincije Quebec su osigurani preko njih. U slucaju da udarim pjesaka i da se obadvoje povrijedimo, obadvoma ce nam biti placeno itd..

Streetfighter: mnogo sam razmisljao o bojama, cak sam ga htio farbat u istu semu kao K-5 ali nisam bio siguran kako bi izgledalo na ovoj debeloj kozi pa sam ga ofarba ovak  :mrgreen:
 
Nek si ti nama zvi i sve zdraviji, ostalo ce se nekako rijesiti...

(y)
 
GSX-RBOY said:
Bio sam odsutan s foruma par mjeseci pa zelim da iskoristim priliku da pozdravim sve forumase i forumasice!

Neznam dali se tko sjeca, uglavnom, imao udes krajem 7-og mjeseca 2005 godine. Rane na ruci su skoro zarasle ali s kukom je druga prica. U motor sam ulozio puno vremena i truda a o novcima nebi ni da pricam ali sad se makar vozim sto je naj vaznije.
Krajem 6-og mjeseca furam za njemacku i hrvatsku tako da sam ga oglasio za prodaju jer bi po povratko volio da probam novi gsx-r 600. Rega ce nam poskupiti sa 320$ na 1300$ tokom 2 sljedece godine za 750cc + dok ce za 600cc otici na 900$ tako da sada gledam nesto manje.

Eto tu i par slika, prije udesa, tokom, i poslije. Fali tu i tamo jos koja naljepnica ali to bi bilo to.  (y)

stopie25ml9no.jpg


18c8429643e035c49e049.jpg


bike200610jq.jpg

bike200625pu.jpg



Motor je lakiran u "pearl white" sa metalik plavom bojom a  ram sam ofarbao u crno.
Jos par dodataka:
-MIG high pipe
-Xenon 8000k kit
-ZeroGravity Double Bubble windscreen
-Undertail
-Derlin frame sliders
-Flush mount flashers

:jesus: :jesus:
Pozdrav i dobro došao ponovno! (y) (y)
 
nek si ti nama dobrodošao natrag!

rega i osiguranje 1320 $?
A mi se bunimo kaje kod nas 3 soma....
 
Motor jako dobro izgleda, pogotovo mi se položaj auspuha svidja, neg daj mi reci kakav ti je to materijal čim ti je sic presvučen? Nekak mi se čudan čini...  :LOL:
 
Sdjedista su prekrivena sa suede kozom mada cu to skinut prije sto ga prodam.

Rega je trenutno 320$ a osiguranje 280$, a kad rege skoce bi ce sve skup 1600$, da places.  :jesus:


(y) (y)