Pozdrav Pending

Davorst89

Member
Zdravo zovem se Davor Imam 28 godina rodom sam iz BiH/Tuzla sada zivim i radim u Njemackoj/Stuttgart.

Do prije godinu par mjeseci sam samo sanjao motore jer nisam finansijski mogao to sebi priustiti a ljubav prema motorima je od malih nogu jer je tata vozio motore i poslije rata je imao nekakvog mislim BMW-a. Uglavnom doslo je vrijeme da sam se ja tu sada malo snasao radim dva posla i od tog drugog posla sparam pare i planiram sl.godine ovdje poloziti i kupiti sebi Motor razmisljao sam nesto od 300cc.

Danas je veliki izbor motora od 300cc a i jos je rano da biram ali sto vise gledam sta bi sve sam vise u nedoumici sta je ono "najbolje" za mene kao pocetnika.S obzirom da sam malo lud mislio sam odma napraviti turu Njemacka -  BiH- Hrvatska -  Njemacka u nekih 20 dana znam da za to nije npr Yamaha R3 i slicni motori. Ali se sada najvise dvoumim izmedju BMW 310 GS ( koji iskreno jos nije ni izasao nit se zna tacno kad ce ali se spekulise sl.godina) i Yamahe MT03. S obzirom da ja nemam pojma o motorima dobro bi dosli vasi savjeti i dali je moguce u roku od 20 dana sa takvim motorima preci toliku kilometrazu. Ili sam preambiciozan....?