POZDRAV Pending

Status
Not open for further replies.

kikiban

New member
Iz Zagreba sam, novi sam u svijetu motora, ovaj tijedan idem na ljecnički i krecem sa auto školom A1 (125cc) :D
Do sada moje jedino iskustvo je bilo (PUH moped) u osnovnoj skoli vozio sam ga ravno 5 min.. :021:
Uglavnom prica ide ovako svako ljeto u narednih 6 god.. imam želju vozit motor, kad god vidim da prolaze zažmika me pri čuki,
mislim da imam dovoljno godina za volanom auta (11) i da je vrijeme da si ispunim san i zelju i konacno sjednem na  :021:..
 
pozdrav!

Zasto a1 ako si dovoljno star za a? polozi A pa si miran za buducnost, nitko ti ne brani da vozis 125 cc posli
 
Malo sam ogranicen sa lovom, a 125 cc mi je ok, znam da ce mi vozaci motora rec da cu brzo to prerast ali sad trenutno ce bit ok za pocetak, kasnije cijena je tak niza za A kad imas polozeno A1...
 
isplativije ti je  uzeti odmah a nego jedno i kasnije drugo, ili uzmi na rate ili sacekaj jos malo pa prikupi za a

Mozes ti cili svoj zivot vozit 125cc ako ti to odgovara, al ako ti bilo sta jace dode pod ruke, znas da imas svoju vozacku za to
 
Status
Not open for further replies.