Pozdrav!!! Pending

Status
Not open for further replies.

GSXR

New member
Da se ukratko predstavim.Zovem se Alen imam 18 godina,dolazim iz Čakovca,zaljubljen sam u motore od malih nogu.Vozio sam apriliju RS 125,sada kupujem nesto jace.Zato vas odmah molim za pomoc, tj. da mi pomognete oko odabira.Troumim se izmedu novoga Kawasakia Ninja ZX 6R,Honda CBR 600-R, ili Suzuki GSX-R600.Pa vas ujedno molim za pomoc.Unaprijed hvala.Alen
 
pozdrav....
a sta se tice motora, mislim da bi ti honda
bila dobar izbor, ali sta god da kupiš neces falit.....
ako misliš na nove motore...
 
pozdrav i dobrodosel.
a kaj se motora tice, moj savjet- kupi hondu.
 
Dobrodoso!!!!!!!!!!!Honda :wink:
 
cart40.gif


kawa je najljepsa ! nju kupi
 
Dobrodošao 8)
Što se tiče motora kojeg bih uzeo ja te neću savjetovat što da kupiš kad ja te motore nisam nikad vozio. Meni osobno se najviše sviđa SUZUKI
 
Zdravo, Alene...jesi li me ti mozda ljetos ispitivao za moj motor u Senkovcu na onoj zuto-zelenoj benzinskoj (zaboravih kako se zove)...sjecam se da sam bio stao tociti i naiso je neki tip sa apriliom 125 (nisam vise ni siguran koja) i ispitivao malo o motoru, kao da i on planira kupiti), pa pitam da to nisi mozda bio ti... :)
 
Cigla said:
Zdravo, Alene...jesi li me ti mozda ljetos ispitivao za moj motor u Senkovcu na onoj zuto-zelenoj benzinskoj (zaboravih kako se zove)...sjecam se da sam bio stao tociti i naiso je neki tip sa apriliom 125 (nisam vise ni siguran koja) i ispitivao malo o motoru, kao da i on planira kupiti), pa pitam da to nisi mozda bio ti... :)

Tocno,to sam bio ja.To je bilo na Mobenzu(tako se zove benzinska)!!!Ti imas Kawasakia??
 
Dobro doso :party: Sto se bajka vidis i sam da je to vrlo subjektivno, meni se najvise svidja ninja 8)
 
Status
Not open for further replies.