POZDRAV! Pending

Status
Not open for further replies.
čekaj malo a di je gazdi ???
ili je za njega rezervirano
sonno53.gif
?[/quote]

alo momak,cekaj malo...moram se ja opustit
 
pa za to sam ja tu...nisam džabe bio na tajlandu 3 godine i ucio erotsku tajlandsku masažu :) :mrgreen:
 
Ma ja ti mislim da se tu radi o tome tko će duže ustrajati u svojim namjerama,samo budi dosadna i furaj po svome,pa se možda i napijemo na nekom susretu,inaće držim ti fige! e i jelsi RIBICA u horoskopu?
 
a ovaj bi se masirao...ne trebaju meni tajlandske masaže...
nema mi do naše domaće,hrvatske! a dobre su i hercegovačke-to te kamenjem relaksiraju :)
 
RIBICA said:
a ovaj bi se masirao...ne trebaju meni tajlandske masaže...
nema mi do naše domaće,hrvatske! a dobre su i hercegovačke-to te kamenjem relaksiraju :)
rekla si da se moras opustiti ...pa koji je najbolji nacin ?!
 
Pozdrav! :hello: :maca: Ja sam ti otišla u AŠ, pokupila ugovor, došla staroj doma i rekla:"Mama, ja idem na vozački!", a onda joj objasnila da je jeftinije da idem odmah i A i B (jer svejedno ću jednom voziti motor) i tako ti ja sad imam vozačku :D BTW, sad je presretna kad se ona ne mora vozati, nego pošalje mene. A meni to teško padne... :mrgreen: A motor si budeš kupila jednom sama, kad ti već starci neće! Samo se ne daj!
 
-MV-AGUSTA- said:
rekla si da se moras opustiti ...pa koji je najbolji nacin ?!

RAKIJAAA!!! :drunk: :cheer: :brush:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Lijep pozdrav ribici!
 
zweky said:
bok ribica,bitno da si punoljetna :mrgreen:
uzela si mi rijec iz usta :mrgreen:
 
nagovorit cu ja svog bracu...ako njega dobijem na svoju stranu...motor mi u đepu (za početak cu neki mali uzet... :D ) a jel mogu ja vozit neki veliki motor?sta ne moram za to imat određenu kilažu?
 
Samo dobru volju:)
 
RIBICA said:
nagovorit cu ja svog bracu...ako njega dobijem na svoju stranu...motor mi u đepu (za početak cu neki mali uzet... :D ) a jel mogu ja vozit neki veliki motor?sta ne moram za to imat određenu kilažu?

..e to ti je dobra ideja..prek brace do staraca...tak sam i ja pocela pa sam sad na pregovorima za derbi gpr 50 :)
 
ma najjeftinije ti je i najjednostavnije da osedlas decka sa motorom
 
Ma nek si ti nama dobrodosla! Kad vec volis motore ne brigaj naci ves nacin da nabavis sebi motor!!!!
 
-MV-AGUSTA- said:
ma najjeftinije ti je i najjednostavnije da osedlas decka sa motorom

je,i onda mi decko dosadi il ode,i ode s njim i motor...
nije mi to dugorocno
 
Status
Not open for further replies.