Požega, Glavica, supermoto prevnstvo hrvatske. 03.09.2006.

miro

Well-known member
tek da podsjetim da je ovaj vikend na Glavici u Požegi na programu Prvenstvo
hrvatske u skuterima i supermotu prema rasporedu; subota 16,00 slobodni
trening,  nedjelja 10,00 kvalifikacijski treninzi, 13.00 utrke. Klase
skutera R2, R3, R4 te supermoto SM 1, SM 3, i SMT
 
miro said:
tek da podsjetim da je ovaj vikend na Glavici u Požegi na programu Prvenstvo
hrvatske u skuterima i supermotu prema rasporedu; subota 16,00 slobodni
trening,  nedjelja 10,00 kvalifikacijski treninzi, 13.00 utrke. Klase
skutera R2, R3, R4 te supermoto SM 1, SM 3, i SMT

kad si već copy - paste, trebao si bar ispraviti moju gramatičku grešku, ali nema veze, pivo i ćevapi će sve ispraviti  :D , a mogao bi popodne doći malo pripomoći sa metlom i šmrkom, a ne naganjivati kanarinca... (y)
 
ima već tema ( par ) o ovome... ali sa krivim naslovom..  (y)
 
mms said:
kad si već copy - paste, trebao si bar ispraviti moju gramatičku grešku, ali nema veze, pivo i ćevapi će sve ispraviti  :D , a mogao bi popodne doći malo pripomoći sa metlom i šmrkom, a ne naganjivati kanarinca... (y)
pa pejstao sam jer mi se nije dalo prepisivati, a nitko nije prije otvorio topic, sve se nešto priča po kuloarima, pa sam to javno obajvio.

Pivo i čevapi, da, ali s tvoje strane, u novčaniku još imam bon.  :wink:

Kanarinac je izvršio svoju svetu dužnost... malo izbrijao rsv...ali čisto prijateljski. Mister Ž vjerojatno još nije u pravoj kondiciji + treba mu poštelati ovjes jer skače ko po jajima + ja sad s novim gumama vjerujem u one tvoje brzine kojima se rekao da se može proći + ipak sam češće od njega na onoj relaciji, ali poravit će se on.

A uostalom ja sam kranuo laganini...do 140, reko neću ga vuć za nos zbog svega što si rekao, a on poslije Brestovca - ko manijak, jedva sam ga pratio - do prvih zavoja :wink:. Njemu piši minus, ne meni.

Inače, dobri ste danas bili mada je vjerojatno sad cesta drukčija za osjetiti jer ju je kiša jako dobro isprala.

Zašto mom Ivanu ne darujete neke krajnje potrošene gume za skuter bar iz ovog tisućljeća jer ovo što on ima i nakon 20 krugova je em hladno em kao da si dotakao drvo i plastičnu oplatu, a ne gumu za motor. Izlomit će se, al neće me slušati.

Žao mi je što nisam imao aparat da snimim skuteraš mulce da forum nacija vidi kako izgledaju mulci koji se voze bez opreme. Mali Dina se spizdio i oderao lijevi šupak promjer: fi 20 cm. A o udarcu da ne pričamo, kad sam odlazio već je počeo šepati...tijelo se hladi...hahahahahahaha...... posavijao sve na skuteru čiji god bio - mislim da njegov nije.

Sutra ću opet navratiti - bez žene, da smijem duže ostati... (y) :LOL:
 
evo nekih sličica kako se dečki zezaju, dok smo pripremali stazu...  (y)
 
strasilo said:
i još par...  :mrgreen:
jel ovaj desni momak Dina? Ak je sad ima proderane hlače, gaće, šupak i jaknu. A nedavno je skinuo ovratnik!!!!!!!!!! Dobit će lekciju kad ga uhvatim nasamo.
 
miro said:
jel ovaj desni momak Dina? Ak je sad ima proderane hlače, gaće, šupak i jaknu. A nedavno je skinuo ovratnik!!!!!!!!!! Dobit će lekciju kad ga uhvatim nasamo.
jok... mislim da je to mali Alles ...  :mrgreen:
 
miro said:
pa pejstao sam jer mi se nije dalo prepisivati, a nitko nije prije otvorio topic, sve se nešto priča po kuloarima, pa sam to javno obajvio.
Kanarinac je izvršio svoju svetu dužnost... malo izbrijao rsv...ali čisto prijateljski. Mister Ž vjerojatno još nije u pravoj kondiciji + treba mu poštelati ovjes jer skače ko po jajima + ja sad s novim gumama vjerujem u one tvoje brzine kojima se rekao da se može proći + ipak sam češće od njega na onoj relaciji, ali poravit će se on.
A uostalom ja sam kranuo laganini...do 140, reko neću ga vuć za nos zbog svega što si rekao, a on poslije Brestovca - ko manijak, jedva sam ga pratio - do prvih zavoja :wink:. Njemu piši minus, ne meni.
Pa zato što je sramotio mille-era, konfiscirao sam mu motor do subote da mu napravim servis.  :blahblah:  I nemoj ga nikako naganjati, jer je friški na takvom motoru, a brzine oko 250 po lokalnim cestama su za njega i više nego previše....uostalom za svakog.  I nemoj mi ga vući po kRRndiji jer ću morat poništiti ti bon iz novčanika (y) , a njemu ne isplatiti plaću, pa nek se vozi na zrak  :jesus:
 
strasilo, posto si ti u organizaciji, jel kako moguce da se poslin supermoto treninga i utrka malo ocisti staza poslin zemljanog dijela, posto zaseru sa zemljon stazu za skutere  (y)
 
Pa normalo da bude sve čisto, što će vatropirci raditi inače.....
 
mms said:
Pa zato što je sramotio mille-era, konfiscirao sam mu motor do subote da mu napravim servis.  :blahblah:  I nemoj ga nikako naganjati, jer je friški na takvom motoru, a brzine oko 250 po lokalnim cestama su za njega i više nego previše....uostalom za svakog.  I nemoj mi ga vući po kRRndiji jer ću morat poništiti ti bon iz novčanika (y) , a njemu ne isplatiti plaću, pa nek se vozi na zrak  :jesus:
pa nije sramota za millera da ga kanarinac perstigne u zavoju...hehehehe.... nego, rekoh već da je sve radio po vlastitom nahođenju, a i stvarno mu poštelaj taj ohlins, mislim da je pretvrd za kaldrme po kojima se vozimo pa dosta nemirno leti i odskače ko da vozi po jajima.  Za kRRndiju je već predlagao, ali ne znam da li pristati  jer od tamo imam doktorat, pa bi to dosta loše utjecalo na njega, počeo bi loše misliti o svom milleru, a i morat ću to odgodit dok i sam ne napravim servis, ionako sam za 100 km prešao dozvoljenu kvotu. Uostalom, u toj režiji, najbolje da i ti pođeš, da obraniš boje svoje zastave, ili da je okačiš kraj moje, tj. ja svoju kraj tvoje - jer ipak je većina stvari na tvojoj strani o tom nema nikakvog zbora.
Danas dolazim s fotićem. Tko ima kakve skuter gume iz ovog tisućljeća? Doslovno mislim na tisućljeće...nije nikakav štos   :shock:!!!!! A vidio si i sam.
I kakve su to prijetnje na konto bona? To se ne podliježe ni komesaciji ni roku trajanja! Moš ga poništit jedino da se ispuni napisano. :mrgreen:
 
GeN0 said:
strasilo, posto si ti u organizaciji, jel kako moguce da se poslin supermoto treninga i utrka malo ocisti staza poslin zemljanog dijela, posto zaseru sa zemljon stazu za skutere  (y)
sve je moguće,ali i sve ima svoju cijenu, a gle Straška kak je lepi bucmasti....a to nije sigurno od gladi i žeđi..... :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
GeN0 said:
strasilo, posto si ti u organizaciji, jel kako moguce da se poslin supermoto treninga i utrka malo ocisti staza poslin zemljanog dijela, posto zaseru sa zemljon stazu za skutere  (y)
nemaš brige, biće i čistačice sa partvišem...  :LOL:

a najnovije promjene u organizaciji govore da neću biti zavojnu sudac, već ću se pobrinuti za razglas, mjuzu, medijsku pažnju, slikanje, snimanje i ostale promotivne vrste sagledavanja situacije.....  :mrgreen: a samim tim ću sa microfonom u ruci moći požurivati čistače na stazi..  :LOL: