Pozz svima iz Sin Pending

Marin0

Well-known member
Pozdrav! Trenutno vozim beverly 400 nekih pola godine  :LOL: sto je zbilja rijetka vrsta ovdje u Singapuru  :021:
Inace rodjen sam u Rijeci u osamdesetima..  :afro:
 
Pozdrav i dobrodošao!
Slobodno otvori novu temu i opiši malo život u Singapuru i obavezno slike. Da imamo što čitati ovih hladnih dana.
 
Hvala na odgovorima  :cool: a sto da pisem , tu sam vec predugo i evo godinu dana vec drzim Beverly i mogu rec da me dobro oprao po novcaniku jer sam vec promijenio masu dijelova  :misli: :LOL: Ide super, gust mi ga je voziti jer ih prakticki nema na cesti pa se ljudi cude  :misli:. Zato ga i dalje sredjujem i djiram  (y)
Vespi ima masu, runnera isto , ali moj Bev je zadnja verzija sto je uvezena u Singapur. Pitao sam zastupnika kaze da nemaju plan uvesti novi jer nema interesa. Cudno, tu se rijeko kome dopada dizajn beverlia ali kada skuze o kakvom motoru je rijec i probaju djir obicno promijene misljenje. Xmax 300 il forza 300 su recimo najprodavaniji dok ipak na trzistu prevladavaju mali motori cubs i scooters ispod 200cc (zbog vozacke dozvole koja ide po klasama do 200 /do 400/ i preko cc.)
A dal je najbrzi , ma ne.. ima tu svakakvih motora ,tmax su popularni isto. meni je najbitnije da ima snage sa dvoje kad treba potegnut i maknuti se od autiju i naravno da moze naprat sve manje motore ispod 200cc  :jesus:  :evil:
Evo i slikice pred koji mjesec. Pozz
 

Attachments

  • bev1.JPG
    bev1.JPG
    79.9 KB · Views: 45