Pramac Generac Australian GP - Phillip Island

  :LOL: :LOL: :LOL:
A sta je u nogometu tako??

Pa reci da se salis.. kao da ima veze gdje je ko zavrsio karijeru. Bome onda bi svakojaki klubovi profitirali. Od dc uniteda do corinthiansa.. Pogotovo u danasnjem svijetu gdje se sportsko ime vise veze za sportski brend (marku) od kluba.
Npr federer je potpisao novi ugovor s uniqlo a vrijedi makar sutra prestao igrat tenis. I dalje mu moraju placati a on mora nositi njihovo.

Vjerojatno ce monster od rossia profotirati i nakon umirovljenja..
 
pamzor said:
E ti bi ga izbacija apogledaj malo ovo:

re.jpg

Stari moj necu ga ja morati izbaciti.
Sta da gledam?
Kako su ga skoro za krug poceli obilaziti, na motoru koji je osvojio 1. dva mjesta?
Kako cvili kao neka razmazena curica?
Treba razlikovati past tense - proslo (davno) svrseno vrijeme i present tense - sadasnjost.
Kao i zalaganje i rezultate, nasuprot cviljenja i uzimanja love jos dok ide.

Dakle da podvucemo, necu ga ja trebati izbaciti.
Kako ga nije sramota. Syahrin koji radi losih rezultata leti iz momcadi na zacelju, ga je ostavio 20 s.
Seronja.
I onda umjesto da suti i povuce se, on kao nasi politicari serucka sa obrazom na guzici.
Highlight sezone mu je kada je porusio sve vodece osim MM-a.
Sve koji su mu se mogli suprotstaviti.
Od tada ga i zovu Keglevich.
 
Sasvim je moguće da se nećemo ni okrenuti, proći će 6, 7 godina, a veliki MM će biti u istoj poziciji. Mladi lavovi će ga jesti kao sada Jlo-a.
I to gotovo desetljeće mlađeg nego Rossija sada. Za kojeg se čudom svi zgražaju "kako je došao tek 6. ili 8.?!?  :shock:"
 
Rossi da je radnik ko CR7 i danas bi bio top 2-3.
Jednostavno se vidi da čovjek nije na fizičkoj razini kao prije 5-10 god što je logika stvari.. Ali i tome se može doskočiti a to zna onaj manijak ronaldo.
Raditi 30%-40% više i jače nego kad si bio mlad i u top formi. Rossi očito ima druge prioritete što je opet logično. Takvi likovi kao ronaldno su super rijetki,
idu na pogon rezultata,rekorda, ega i žrtvuju sve za taj cilj. Ni meni to nije normalno ali je očito jedini put do uspjeha i održavanja rezultata i forme u poznim profesionalnim godinama.
Lijepo se vidi kako deda izgleda nakon treninga u ovim toplijim krajevima. Nije mu do života... MM je sad u naponu snage i ništa mu nije teško. Istina, vidjet ćemo za 5-6 god.
 
Jbg, kad se na svoju visinu ocidija ka furež. Fali mišića.

:mrgreen:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
igVG said:
Stari moj necu ga ja morati izbaciti.
Sta da gledam?
Kako su ga skoro za krug poceli obilaziti, na motoru koji je osvojio 1. dva mjesta?
Kako cvili kao neka razmazena curica?
Treba razlikovati past tense - proslo (davno) svrseno vrijeme i present tense - sadasnjost.
Kao i zalaganje i rezultate, nasuprot cviljenja i uzimanja love jos dok ide.

Dakle da podvucemo, necu ga ja trebati izbaciti.
Kako ga nije sramota. Syahrin koji radi losih rezultata leti iz momcadi na zacelju, ga je ostavio 20 s.
Seronja.
I onda umjesto da suti i povuce se, on kao nasi politicari serucka sa obrazom na guzici.
Highlight sezone mu je kada je porusio sve vodece osim MM-a.
Sve koji su mu se mogli suprotstaviti.
Od tada ga i zovu Keglevich.
(y)
 
dovla said:
Rossi da je radnik ko CR7 i danas bi bio top 2-3.
Jednostavno se vidi da čovjek nije na fizičkoj razini kao prije 5-10 god što je logika stvari.. Ali i tome se može doskočiti a to zna onaj manijak ronaldo.
Raditi 30%-40% više i jače nego kad si bio mlad i u top formi. Rossi očito ima druge prioritete što je opet logično. Takvi likovi kao ronaldno su super rijetki,
idu na pogon rezultata,rekorda, ega i žrtvuju sve za taj cilj. Ni meni to nije normalno ali je očito jedini put do uspjeha i održavanja rezultata i forme u poznim profesionalnim godinama.
Lijepo se vidi kako deda izgleda nakon treninga u ovim toplijim krajevima. Nije mu do života... MM je sad u naponu snage i ništa mu nije teško. Istina, vidjet ćemo za 5-6 god.

Na motogp stranici imaš zadnji razgovor uoči 400-tog nastupa. Ništa senzacionalno ali točno objašnjava situaciju, ne može se naći zamjerka.
 
Po pitanju Lorenza mislim da ste potpuno u krivu. Perfekcionist je, nestabilan i potpuno sjeban u glavi ali tako ga treba tretirati. Siguran sam da se nakon pravog i kvalitetnog opravka i na mirnom motoru može vratiti na vrh.
 
mate said:
Na motogp stranici imaš zadnji razgovor uoči 400-tog nastupa. Ništa senzacionalno ali točno objašnjava situaciju, ne može se naći zamjerka.

Ja mislim da je to od drkanja ....  pa jebote ima žuljeve ko lopatar na mješalici .... :shock: :shock: :LOL: :LOL: