Pranje moto bijele jakne

Pozz svima...zanima me cime ocistiti bijelu koznu moto jaknu??
Odneseš u Lemiu imaju poslovnice po ZG i u Lučkom, sve ti naprave i impregnaciju i ozonizaciju, ja nosim svoje jakne godinama njima i prezadovoljan.
 
  • Like
Reactions: groša
Zavisi koliko je i od cega prljava. Topla vodda i prasak pa trljanje spuzva/cetka, nekad cak i malo benzina ili WD, onda krema/ulje i opet udri. Ali to je sve za uglavnom za manje dijelove, kad je cijela bijela onda zna požutjeti ili dobije prljave pore i tu nemas nekog posebnog sredstva. Nakon svega izgleda cisce ali izraubano. Zbog toga vec godinama bijelu boju preskacem.
 
Nisam iz ZG-a...mislio sam neki diy uraditi...ma najvise po porama se uvuklo...znaci...dok ide ide...da se ne trudim previse umarati s ciscenjem
 
Bok, u shopping centru Arena (Zagreb) ima firma koja se bavi čišćenjem kožnate galanterije. Ne znam kako se točno zove ali imaju kiosk preko puta Interspara. Kod njih ostaviš jaknu za par dana je očišćena (tamo je samo predaš, mislim da čiste na nekom drugom mjestu).
 
  • Like
Reactions: Luke and groša
Bok, u shopping centru Arena (Zagreb) ima firma koja se bavi čišćenjem kožnate galanterije. Ne znam kako se točno zove ali imaju kiosk preko puta Interspara. Kod njih ostaviš jaknu za par dana je očišćena (tamo je samo predaš, mislim da čiste na nekom drugom mjestu).
TAko je to ti je Lemia, i oni imaju kožara i komletnu aparaturu, o njima sam pisao u prvom postu.
 
Imas slike prije i poslije?
Tko fotka jaknu ili odijelo ili bilo što što nosi na kemijsko??? Ja ne sigurno, meni je nositi odjeću na kemijsko čišćenje nešto normalno što radim redovito, i ne vidim potrebu za fotografiranjem.
Još jednom preporučam Lemia imaju i u areni i citiju
 
  • Like
Reactions: groša