Praonica za motore

zocko yp

New member
Da li netko zna da li ima u Zgb praona za motore.
Upisamo sam u tražilicu ne nalazi ništa, sorry ako tema postoji
 
Koliko znam nema :misli: iako bi bilo dobro da netko u sklopu auto praonice ponudi i tu opciju jer se nebi isplatilo financijski imati samo moto praonicu
Nekad se ni meni neda prati ga ali ipak je gušt oprati svoga ljubimca 8)
 
Još nikada nisam čuo da je netko dao svoj motor da mu se opere u praoni, a ako hoćeš, daj meni 100 kn i oprat ću ga ja :mrgreen:
 
pretpostavljam za vozilo iz potpisa :misli:

može,doma sam kod kvatrica pa se javi na pp da se dogovorimo (y)
 
zocko yp said:
Da li netko zna da li ima u Zgb praona za motore.
Upisamo sam u tražilicu ne nalazi ništa, sorry ako tema postoji

Ako daješ nekome na pranje nemoj se zeznuti i ostaviti im ključ...

...znam nekoliko primjera da su se "frajeri" išli provozati i naravno uneredili motor  :?

Za brzinsko i ne baš detaljno pranje su zakon praone u kojima sam opereš  (y)
 
Meni se neda čačkat, a površno pranje mi je bezveze, smatram da ako netko obavi posao kako treba taj mora bit adekvatno plaćen i nije mi bitno jel to doma u garaži u fušu ili u praoni dok god je posao obavljen kak treba.
Ključ nedam nikome
 
Ima nekih 20 min od centra zg,u Markuševcu  AP BOBO, tel. 099 661 44 44 pa se naruči i dodji tamo

vlasnik je dugi niz godina i sam vozio motore i u ponudi usluga ima pranje skutera, motocikala, automobila...gotovo svih vrsta motornih vozila  (y)

ja svoju hondicu znam i sama oprati, ali tu i tamo ju ostavim kod njega da ju opere miniwashem, usput mi naspreya svu plastiku, sve zglanca, ma sva se sjaji... ja sam prezadovoljna  :mrgreen:

inace sam par puta vidjela da ima enduro ekipe koja vikendom ode na sljeme pa nakon vožnje ostavi motore pune blata da ih opere jer im se neda zezati doma sa tolikim blatom kad je s miniwashem motor opran i zglancan za par minuta  :wink:

nadam se da sam pomogla  :D
 
caroline said:
miniwashem motor opran i zglancan za par minuta  :wink:

nadam se da sam pomogla  :D


meni je najbolje oprat miniwashem lanac kad je jako zmazan i ono na kotacu oko osovine..
 
sosed_antonijo said:
Još nikada nisam čuo da je netko dao svoj motor da mu se opere u praoni, a ako hoćeš, daj meni 100 kn i oprat ću ga ja :mrgreen:

ja, dva puta, ali necu preporucit praonu
inace cula sam da ima jedna kod Fera u onoj zgradi preko puta samog faksa gdje su bircevi, izmedju faksa i banke, u podrumu.... decki kao voze motore pa ih znaju i oprati
 
Kakva praonica! Pa uzitak je prati motor,prelaziti mekom,mokrom spuzvom po plastikama.....  8)
O cemu vi  :mrgreen:
 
lili said:
Kakva praonica! Pa uzitak je prati motor,prelaziti mekom,mokrom spuzvom po plastikama.....  8)
O cemu vi  :mrgreen:

slobodno dodjes oprati moj motor  :mrgreen:
zivim u zgradi bez supe, garaze itd... ak ti se da tegliti vodu u kantama i sve ostalo, stvarno si dobodosla  :mrgreen:
 
Tananda said:
slobodno dodjes oprati moj motor  :mrgreen:
zivim u zgradi bez supe, garaze itd... ak ti se da tegliti vodu u kantama i sve ostalo, stvarno si dobodosla  :mrgreen:
dopelaj se lepo do mene doma i operi si motor (y)...vodu dobiš, a krpe i kozmetiku si sama donesi :wink: