prednja vilica, nacrti i sl.

Streetfighter

Active member
zna netko gdje mogu nać podatke o prednjoj vilici,nacrte i slično? zanima me koji kut vilice je poželjan,šta se gubi/dobiva sa različitim kutem vilica.. uglavnom mislim napraviti prednju vilicu koja bi bila nešto između ovih tu..
vilica bi bila ugrađena na caferacera :wink:

johnny-walker-chopper-profile-6.jpg

PhotoID38979.jpg

2796_pd10028.jpg

springer%20fork.jpg
 
ako već nisi, traži po chopper forumima
 
imali su nacrti na ovom forumu i savjeti, mislim da je onaj lik što radi prerade tj  Ironforge pisao o tome
 
grgaSH said:
ne mora se kupovat nova može se kupit i rabljena :mrgreen:  može se i napravit kao i sve ostalo :mrgreen: samo ako se ima dovoljno volje, znanja, alata..ovakve vilice imaju svoje ime -> springer(ice) ,a nećeš vjerovat ovdje ima i tema o njima   :mrgreen: http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,37394.0.html

pogledaj link^^  ..većim kutom vilice dobivaš veću stabilnost na pravcu, a manjim kutom bolju upravljivost/promjenu pravca..ali tu je i predtrag bitan ne samo ''vizualni kut'' vilice.. caferacer bi po svom defaultu trebao bit vozan :jesus:
 
grgaSH said:
pogledaj link^^  ..većim kutom vilice dobivaš veću stabilnost na pravcu, a manjim kutom bolju upravljivost/promjenu pravca..ali tu je i predtrag bitan ne samo ''vizualni kut'' vilice.. caferacer bi po svom defaultu trebao bit vozan :jesus:

e tu temu sam tražio samo ovaj naš pretraživač :palacdolje:
hvala (y)

ps žao mi je šta ironforge-a nema baš često na forumu,jer čovjek ima puno znanja..