predracun

-MV-AGUSTA-

New member
jel vam se desilo da vam ducan kad trazite predracun za djelove nakon stete naplacuje taj predracun ?
 
pa sta njegov komad papira kosta 350 kn ?
 
Cuo sam vec da tako rade...
 
znaci treba mu reci da kupujes kod njega te djelove pa da te zanima koliko ce te kostati.i onda ti ne naplati !?
sramota !

bokte pitaj talijana da ti izvadi cijene za djelove.posaljes im mail i isti dan ti ga vrate
 
pajdo. mi smo balkan. nije ovo italija. fakat sramota da te za komad papira trazi 350kn
 
jos jedan dokaz mog pljuvanja doticnog dealera prije par mjeseci.pa tip bi se ocito poj..o za 2 kn u guzicu
 
brijem da to nije samo kod doticnog dealera nego da svi vole kasirat za taj papir
 
Meni je naplaćeno 50 kn po stavki! :shock: Ukupno 650 kn! :twisted:
 
2speed: ma taj nema veze sa mozgom .da vidis cijene kod njega u odnosu na druge !
2dr : daj ne hebi me !!! daj zovi ovog mog...siguran sam da ce pojacat cijenu kad mu kazes da ima neko skuplji od njega :)
 
jos ljepse. pa ti sad popravljaj brate ked te na predracunu pocne gulit
 
speed attack said:
jos ljepse. pa ti sad popravljaj brate ked te na predracunu pocne gulit
za djelove koje sam ga ja trazio predracun odem u italiju.kupim ih.plate mi talijani rucak koliko sam potrosio.vrate porez i sa ostatkom od onoga sta sam trebao platit tom dealeru odvedem cijeli forum na rucak ! e tolika je razlika :)
 
bas sam htio rec da je bolje otic van po djelove al sam sutio da ne ispadne da pljujem po nasim serviserima
 
Meni se dogodilo. U Njemackoj, pa nije samo "kod nas". Kad trazis da ti servis procijeni stetu, a nisu sigurni da ces kod njih popravljati onda ti zaracunaju sat rada (ili koliko vec), da ti pregledaju vozilo i napisu shopping listu.
 
i meni slicno prije 12 god. u opelu mi uzeli 40DM za predracun koji je iznosio ca.2000 DM. i prilozio predracun osiguranju a oni fino i troskove predracuna platili
 
Ovo s prdračunima je sve sličnije ovom http://www.motori.hr/cgi-bin/cl.rr?id=725
 
Drugo je kad moraju napraviti procjenu štete na vozilu pa tek onda napravit predračun. Tu još i shvaćam da si žele pokriti trošak vremena uložen u procjenu. Iako, probaj si zamisliti da želiš renovirati kupaonicu i pozoveš 3 majstora da ti naprave procjenu i onda ti ona 2 koja ne dobiju posao to i naplate. Da ne kažem, kad za firmu skupljaš ponude za bilo šta, pa ti oni koje ne odabereš naplate slanje ponude.

No, van je svake pameti da ti netko naplati komad papira za one dijelove za koje ga tražiš de facto izvod iz cjenika.
Svakim danom sve više mislim da ova raja nije normalna.
 
Bio sam u KMS-u u Karlovcu i napravili su mi predračun besplatno, dok su za isti predračun u Kaptol Kargu tražili, mislim oko 150 kuna. Nikakva procjena, ja ih pitam kolko koštaju 4 stavke, totalni bezobrazluk! :evil: