Predstavljanj VJEKOSLAV TARABENE Pending

Status
Not open for further replies.
Pozdrav ekipa!! :misli:
Ja sam Vjekoslav Tarabene iz Kaštele gdje trenutno i obitavam.
Motore volim i prije nego sam svatio šta ta rijeć znaci tako da se skroz ugodno osiječam u takvom okruženj.Trenutno još ne kužim kako sve ovo šljaka ali skontat cu(u skoli su mi rekli da sam bistar)
Rođen sam 15.09.1968 i nisam loše ispa ijako sam moga bit i malo bogatiji ali šta češ nismo svi savršeni.
Od pila do sad nije bilo za pozalit se Počelo je normalno racunam samo motore sa)"89 Kawasakijem GPX600R.Dobar za pocetak jos kad se sitim rastavi sve do vide pa polako kompletiranje iz pocetka ispa ko beba lik mi na tehnickom kaze da nove motore ne treba na kanal,a ja njemu pogledaj u papire pa češ vidit od kad je.To sam pila preko nekoliko godina i onda uleti san snova"92 KAWASAKI ZXR 750RR.E to je prica sama za sebe na toj sam se pili odgojio i naucio sta je koristenje sprave u prostoru i vremenu.To je motor koji i dan danas nisam svjesan zašto sam prodao(valjda zbog dobrih novaca)Sa nijm sam prosa od testiranja auto puta pa dalje.I onda nićim izazvan uletim u YAMAHA XYR 1300SP "03.Pila avion iako kompletna suprotnost svemu do sada,čak sam poćeo primjećivati u svojoj bližoj okolici i neke kuće za koje prije nisam zna da postoje.Trenutno i dalje vozim tu pilicu,ali sad sam je malo spremija za zimski san pošto sam čak bio uvatio i upalu pluća ali stvarno nije od motora vjerojatno sam nešto loše pojeo.Evo ja se raspisa sam sa sobom ali za prvi put(kažu da je to najteže,ja nevirujem)bi to bilo to,ja cu se provat lagano prikljucit ekipi šta mi nebude jasno ja pitam!
Hvala na strpljenju normalno ako ovo neko uopće pročita,ako ne ja cu se dopisivat sam sa sobom.POZDRAV SVIM MOTORISTIMA MA GDJE GOD BILI

 
Status
Not open for further replies.