predstavljanje MK ??

Status
Not open for further replies.

vedranck

New member
Poštovani,
u forumu Moto klubovi i susreti većinom su obavijesti vezane uz moto party, rođendanske party, itd.
Vidim da su i tu predstavljani MK, ali vrlo rjetko.
Dakle, da li predstaviti MK u toj temi??
 
Moras prvo pitat Kraljicu da li se smijete osnovat, koje ime smijes dat klubu,susrete imat izmedju ponedjeljka i cetvrtka da kome ne ugrozite njegov a onda ako dobijete amen se predstavit  :mrgreen:
 
KING RR said:
vota fak iz eMKa    :misli:    :neznam:

to ti je ono slično eMCe al opet totalno različito  :jesus:
 
loudpipes said:
Moras prvo pitat Kraljicu da li se smijete osnovat, koje ime smijes dat klubu,susrete imat izmedju ponedjeljka i cetvrtka da kome ne ugrozite njegov a onda ako dobijete amen se predstavit  :mrgreen:

:giggle: eto, vidis da se moze kad se oce (y)
 
... ovo nije bez veze  :mrgreen:


  :misli: zašto ne bi bila tema npr. "MOJ MC/MK"

(ukratko naziv, datum osnutka, adresa - sjediše/club house boje...)


- tko se tu ne predstavi kao da ga i nema  :LOL:

 
vedranck said:
Poštovani,
u forumu Moto klubovi i susreti većinom su obavijesti vezane uz moto party, rođendanske party, itd.
Vidim da su i tu predstavljani MK, ali vrlo rjetko.
Dakle, da li predstaviti MK u toj temi??

je :wink: ta tema je idealna za predstavljanje klubova (y)

s obzirom da ides na predstavljanje kluba siroj javnosti loudpipes je htio pitati jeste li odradili formalnosti upoznavanja sa klubovima u vasoj blizoj okolici :misli: ?
ja cu pretpostaviti da jeste (y) te da su vas isti uputili u sve male tajne klubovanja u 'rvata :mrgreen: ali ako imate kakvih pitanja uvijek vam stojim(o) na raspolaganju  :grin:
 
DADO+ said:
... ovo nije bez veze  :mrgreen:


  :misli: zašto ne bi bila tema npr. "MOJ MC/MK"

(ukratko naziv, datum osnutka, adresa - sjediše/club house boje...)


- tko se tu ne predstavi kao da ga i nema  :LOL:
sa slikama clanova u kupacim kostimima (samo zenski dio)zasto su osnovani koji su im ciljevi te sto bi ucinili za mir u svijetu 8)
 
loudpipes said:
sa slikama clanova u kupacim kostimima (samo zenski dio)zasto su osnovani koji su im ciljevi te sto bi ucinili za mir u svijetu 8)

savršen ko i uvik    :0648:









:mrgreen:
 
Kraljica said:
je :wink: ta tema je idealna za predstavljanje klubova (y)

s obzirom da ides na predstavljanje kluba siroj javnosti loudpipes je htio pitati jeste li odradili formalnosti upoznavanja sa klubovima u vasoj blizoj okolici :misli: ?
ja cu pretpostaviti da jeste (y) te da su vas isti uputili u sve male tajne klubovanja u 'rvata :mrgreen: ali ako imate kakvih pitanja uvijek vam stojim(o) na raspolaganju  :grin:

Hvala na dobronamjernom upozorenju, sve je odrađeno po pravilima klubovanja, provjere, predstavljanje "one on one", klub i boje su verificirani od strane moto zajednice. Sve kako se doliči i kako je red.  :D. Hvala  (y)
 
DADO+ said:
... ovo nije bez veze  :mrgreen:


  :misli: zašto ne bi bila tema npr. "MOJ MC/MK"

(ukratko naziv, datum osnutka, adresa - sjediše/club house boje...)


- tko se tu ne predstavi kao da ga i nema  :LOL:


Ti znaš koliko bi to bilo tema  :shock: a tek komentara  :LOL:



KING RR said:
Ko je tebe pito prodana dušo    :jesus:
:LOL:

Za dobru cijenu  :mrgreen:
 
Rajić said:
Ti znaš koliko bi to bilo tema  :shock: a tek komentara  :LOL:

... pa što fali?  :misli:

klikanje je naša esencija   :mrgreen:  :LOL:


- znam da ovo čitaju i ad. i mod. ali vidi; kad bi netko to zaista otvorio; ne bi bilo gluposti po temama o susretima ;)


  :misli: ako  hoćeš nešto  :mrgreen: provocirati točno određeni MC/MK ili kulturno pitati imaš temu i ...

              (y)
 
vedranck said:
Poštovani,
u forumu Moto klubovi i susreti većinom su obavijesti vezane uz moto party, rođendanske party, itd.
Vidim da su i tu predstavljani MK, ali vrlo rjetko.
Dakle, da li predstaviti MK u toj temi??
da. Upravo tamo.
 
Iwa said:
da. Upravo tamo.

Čak štoviše, trebalo bi to biti kao neka vrsta moralne obaveze. Isto kao i prilikom predstavljanja novih članova, ako se već netko predstavlja kao klub onda bi bilo normalno i staviti svoje ime. Nije se jednom dogodilo da bi se ekipa u klubu poklala, a to dođe prije ili kasnije :mrgreen: i onda se od nas traži da arbitriramo tko ima odnosno nema pravo pisanja pod imenom kluba.

P.S. Odjebite u skokovima, samo Iwa ima pravo odgovora na ova pitanja. :jesus:
 
Status
Not open for further replies.