Predstavljen DUCATI DESMOSEDICI GP7

Stinky

New member
Dolomitski planinski pejzaž Madonne di Campiglio bio je mjesto službenog predstavljanja novog Ducati Desmosedici GP7. Potpuno novu talijansku uzdanicu otkrili su Loris Capirossi (koji je promijenio svoj nadimak u Capi-T-Rex) i Casey Stoner, dvojica Ducati Marlboro Team tvorničkih pilota koji će jurišati na naslov u prvoj sezoni klase 800cc.

Desmosedici GP7 karakterizira nova exkluzivna boja nazvana “Red Chrome Racing”, koja inovativnim efektom kroma posebno ističe linije i dizajn novih motora. Oklope će u novoj sezoni krasiti i logo novog sponzora tvrtke SanDisk.

Naravno, u Ducatiju nisu bili inovativni samo u pogledu vanjskog izgleda. 800cc agregat je potpuno novo razvijen. Manji je i kompaktniji od 990cc. Novi agregat više ne koristi "big bang", način paljenja kako bi se dobila veća maksimalna snaga uz uštedu na potrošnji goriva, a nova je i koncepcija agregata kao nosivog elementa.





 
 
triple_9 said:
uuuuuuuuuuu... koja maca!!! (y) (y) (y)

Honda be afraid ,be very afraid :x

Joj, kak mi vas je fora slušat na svakom predstavljanju, awesome bike, fakat ali get real, no chance...  8)
 
triple_9 said:
uuuuuuuuuuu... koja maca!!! (y) (y) (y)

Honda be afraid ,be very afraid :x

Jesi reka Honda  :LOL: dont think so  :jesus:  8)
 
ružnog li i beskrvnog motora!!! Naravno, kako ga je voziti druga je priča, ali općenito gp motori su mi ružni i bezveze kako izgledaju.  :?
 
miro said:
ružnog li i beskrvnog motora!!! Naravno, kako ga je voziti druga je priča, ali općenito gp motori su mi ružni i bezveze kako izgledaju.  :?

ne mogu vjerovati ovo sto citam ... MotoGP pile su najljepsi strojevi na svijetu , ne znam koja mi je ljepsa, Rc211v, M1 ,GP6.. 8)
 
triple_9 said:
ne mogu vjerovati ovo sto citam ... MotoGP pile su najljepsi strojevi na svijetu , ne znam koja mi je ljepsa, Rc211v, M1 ,GP6.. 8)
meni ne, stvarno, potpuno oklopljni, sve je oblikom  podređeno brzini i stabilnosti - nema tu umjetnosti ni slobode da se napravi lijep motor. SBK da, ali gp - ne.
 
Baš i nije nekaj, očekivao sam nekaj snažnijeg, barem 300 konja...  :misli:Ti dukatiji meni niš ne vrediju, mz-i su mi puno bolji po izgledu i po snazi... :jesus:
 
ludi said:
Baš i nije nekaj, očekivao sam nekaj snažnijeg, barem 300 konja...  :misli:Ti dukatiji meni niš ne vrediju, mz-i su mi puno bolji po izgledu i po snazi... :jesus:

ovim postom opravdavaš svoj nick  :jesus: