Pregrijavanje fz1 2006

Status
Not open for further replies.

deky777

Member
Koliko je normalna radna tempuratura ovog motora?
ovako...normalne voznje gradom do 60-70km/h temperatura mu bude 90-95 i onda mu se digne na 100
i upali se ventilator pa ga spusti na 90 jel to normalno ili nesto nije uredu ali to mi se događa 2-3 puta u voznji???
a kad vozim brze onda mi tempuratura bude ispod 90 stupnjeva i neprelazi 95 i tad je sve super pa me zanima jel to normalno
ili nesto nije uredu?

mozda ce pitanje nekima biti glupo ali eto pitam!
 
deky777 said:
Koliko je normalna radna tempuratura ovog motora?
ovako...normalne voznje gradom do 60-70km/h temperatura mu bude 90-95 i onda mu se digne na 100
i upali se ventilator pa ga spusti na 90 jel to normalno ili nesto nije uredu ali to mi se događa 2-3 puta u voznji???
a kad vozim brze onda mi tempuratura bude ispod 90 stupnjeva i neprelazi 95 i tad je sve super pa me zanima jel to normalno
ili nesto nije uredu?

mozda ce pitanje nekima biti glupo ali eto pitam!

po gradu je normalno da se toliko grije (i meni ista stvar)..
samo mi nije jasno - kazes u voznji ne prelazi 95...  :shock: :shock:

u voznji od otprilike 80 - 100 km/h ne bi smjelo prelazit 85...

mislim da nemas nikakav problem  (y)
 
ne prolazi zrak kroz kiler dovoljno brzo i više se grije...
kad je nonstop prva - stani i meni se zna upalit.
 
To je sve u redu. Normalno je da se po gradu motor i vise grije. Dokle se ventilator pali i pritom temp. pada, sve je ok.
 
nesekiraj se to je sve normalno  (y)
 
na mojoj FZ1 radna temperatura na otvorenoj cesti (magistrala) je 75°c..gradska vožnja tipa kreni-stani-kreni temperatura se penje na 90-95°c..ventilator se dosta rijetko pali,uglavnom prilikom malo duzeg stajanja..nisi naveo neke pojedinosti ali čini mi se da nemaš razloga za brigu (y)
 
Status
Not open for further replies.