Prekidač za 4 žmigavca,dodatni instrumenti

Depp

Member
Da li netko zna gdje bi se mogao ugraditi prekidač(i instalacija)za uključivanje "alarmnih"žmigavaca?KLE to na žalost nema,a nekoliko sam puta baš imao potrebu za uključivanjem takvog upozoravajućeg signala.Mislim da bi svi motori to trebali imati.Znam da nije preveliki tehnički problem to ugraditi,ali ima li netko tko se je za takve "igre"pripremio i već to radio?I sam prekidač bi morao imati neku funkcionalnost i estetiku.Zanima me i da li bi se mogao smontirati mali putni kompjuterić tipa Sigma,kakav se stavlja na sportske bicikle?Ima li on kakva ograničenja s obzirom na brzinu koju motor postiže?Da li je netko već nešto slično ugradio?Na netu sam vidio ,konkretno za KLE,instrument tablu sa mjeračem temp.rashladne tekućine,već spomenutim kompjuterom,ampermetrom..Kod nas ništa slično.Zna li netko nešto? :misli:
 
http://www.louis.de/?topic=artnr_gr&artnr_gr=10034955

 
Da li se to može kod nas naručiti u dućanima koji prodaju Louisove artikle?
 
Depp said:
Da li se to može kod nas naručiti u dućanima koji prodaju Louisove artikle?

to moras pitat kod nas u ducanima koji prodaju louisove artikle. znam da Labas (superbike u VZ) narucuje louis artikle,al pitanje je kolko ce to potrajat dok ti ne stigne.

ako trebas javi, ja za par dana idem u HR i do ZG cu navratit pa nije problem to dofurat
 
speed attack said:
to moras pitat kod nas u ducanima koji prodaju louisove artikle. znam da Labas (superbike u VZ) narucuje louis artikle,al pitanje je kolko ce to potrajat dok ti ne stigne.

ako trebas javi, ja za par dana idem u HR i do ZG cu navratit pa nije problem to dofurat

trebam ja !!!! ozbiljno !!!!
 
Iwa said:
trebam ja !!!! ozbiljno !!!!

pa mogu i tebi dofurat ak trebas ozbiljno.


a kaj nema u Top Moto, Zagrebačka...... :misli: :misli:

 
speed attack said:
pa mogu i tebi dofurat ak trebas ozbiljno.


a kaj nema u Top Moto, Zagrebačka...... :misli: :misli:


ima za naručit, al ti mi djeluješ brže  :D  i pouzdanije  :mrgreen:
 
ak je tak onda cu i tebi uzet warnblinkanlage :mrgreen:
 
speed attack said:
ak je tak onda cu i tebi uzet warnblinkanlage :mrgreen:

hvala lijepa, a ja ću te dočekat u pitu sa pivom i crvenim tepihom.  :mrgreen:

stojer si zadrži, slobodno, za uslugu  :mrgreen:
 
Iwa said:
hvala lijepa, a ja ću te dočekat u pitu sa pivom i crvenim tepihom.  :mrgreen:

stojer si zadrži, slobodno, za uslugu  :mrgreen:

na tak malu cifru nema stojera, a i da ga ima, ja ga nemogu vratit jer imam boravak u D :palacdolje:
 
pa nije vrag da ti nisu složili već narudžbu za donijet....inače samo čekaju kad će ko ić negdje vani ili dolazit u hr....a, nema veze, onda imaš 2 pive + nofce za žmigala....to ti je taman....
 
Iwa said:
pa nije vrag da ti nisu složili već narudžbu za donijet....inače samo čekaju kad će ko ić negdje vani ili dolazit u hr....a, nema veze, onda imaš 2 pive + nofce za žmigala....to ti je taman....

ma jesu, al svako malo po neku sitnicu moram ic, nemam sve na jednom racunu pa nista od stojera
  a  :bananapivo:  moze
 
Pito sam za cyclekompjutere i na motoru nebi izdrzali. Vecina ih je ogranicena na 120km/h ali vidio sam da slicne naprave imaju u luisovom katalogu. Samo ne kostaju 100kn
 
speed attack said:
ma jesu, al svako malo po neku sitnicu moram ic, nemam sve na jednom racunu pa nista od stojera
  a  :bananapivo:  moze

hebate tebe buju barem 3-4 gajbe dočekale kad dođez u Pit!! :mrgreen: :mrgreen:
 
cherokee said:
hebate tebe buju barem 3-4 gajbe dočekale kad dođez u Pit!! :mrgreen: :mrgreen:

pa ko bu mi to pomogel popit :misli: :misli:



:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
speed attack said:
pa ko bu mi to pomogel popit :misli: :misli:



:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

pa sigurno svi oni koji nebuju to mogli platit!! :mrgreen: :mrgreen: