Preklopni nosač tablice, motoriziran - iskustva

Spin

Well-known member
Elem daklem,
ima li tko kakva iskustva s tim preklopima?
Googlajući naišao na https://www.flipaplate.eu, stvar djeluje ok, jedino možda malo čudno vidjeti da se vrti prema nazad ali ok, ne vidim kako bi kamera lako slikala tablicu i u tom položaju.
Da ne filozofiram, naručiti sa stranice gore ili postoji kakav bolji prijedlog?
 
Spin said:
Elem daklem,
ima li tko kakva iskustva s tim preklopima?
Googlajući naišao na https://www.flipaplate.eu, stvar djeluje ok, jedino možda malo čudno vidjeti da se vrti prema nazad ali ok, ne vidim kako bi kamera lako slikala tablicu i u tom položaju.
Da ne filozofiram, naručiti sa stranice gore ili postoji kakav bolji prijedlog?
 

Nije cudno jer ima motora kojima tablica ne moze pod rep ka kod mene ( hayabusa )

180$ plus 20$ postarine i mozes narucit na stranici a servo motor je jak za dignit  10 kila pa tako ne nema problema sa tablicama
inace sam stavija link prije deset dana na forumu
 
Jedan pozitivan komentar mi je dosta. Čisto jer je ovo već n-ta sezona koju razmišljam o tome ali mi prođe vrijeme nekako....
Poslao upit o dostavi i mogućnosti uplate bez paypala.

Prerijetko se stignem voziti da bi morao paziti što mi je s tablicom.
Još moram ugravirati neke  brojeve na auspuh i dobar.
 
https://www.oktan.hr/skrivanje-registracije-na-motoru-ilegalni-trend-mladih-vozaca/


Poslano sa crikvenog tornja...mit tapatalk und ajfonx
 
Nemaju sta pisati pa kake.

Tvrdim da kad se vozim po Hrvatskoj na 50 motora 3 nemaju ili imaju preklopljenu tablicu.

 
nekak mi se čini da će se ovaj ilegalni trend mladih vozača ove godine drastično povećati, proporcionalno broju novih stacionarnih radara :mrgreen:
 
MOONSHIELD said:
nekak mi se čini da će se ovaj ilegalni trend mladih vozača ove godine drastično povećati, proporcionalno broju novih stacionarnih radara :mrgreen:

Eto jucer kod Trogira na dva mista  :palacdolje:
Mislim da ce bit interesantno kad sezona pocne ( ili barem kisa prestane )
Nema se u kasi za nove limuzine pa triba ubrati kune ( ili oni nas stvarno vole paziti  :LOL:
 
Prerijetko se stignem voziti i zelim minimalizirati probleme dok se vozim.

 
pa koje probleme s tablicom imate, stvara prevelik otpor zraka.. :misli:
 
LALA3 said:
pa koje probleme s tablicom imate, stvara prevelik otpor zraka.. :misli:

pa one digitalne probleme i birokratske, kad te snime pa ti dode doma kuverta, pa imas stres  :mrgreen:
dok to nebude ko u okolnim nam zemljama rigorozno, tablicu nebum imal na motoru
 
a to,..
ja te probleme nemam, vozim se sam, pa me niko nemoze navuc da krsim prometne propise..tamo di znam da postoji mogucnost za susret s plavcima, jednostavno pripazim..a i vozin se cestama di skoro pa i nema prometa..jbg.,vidin da vam nije lako.. :mrgreen:
 
LALA3 said:
a to,..
ja te probleme nemam, vozim se sam, pa me niko nemoze navuc da krsim prometne propise..tamo di znam da postoji mogucnost za susret s plavcima, jednostavno pripazim..a i vozin se cestama di skoro pa i nema prometa..jbg.,vidin da vam nije lako.. :mrgreen:

Znaci priko cilih Kastila vozis 60 do 80 i nikad priko 100  :misli:

Svaka cast kad se mozes tako kontrolirat i priko Mutograsa i Podstrane di je tabla 50.

Mogucnost da sretnes PANDE je di snimaju iza busije i to tamo kod Otisica je mozda manja ali danas kad stoje u ceki i ispod zahodske skoljke
ako treba za izvrsit dnevni partijski zadatak tesko da ce itko od nas proc liso  :wink:
 
To sa kemijanjem sa tablicama je smiješno. Ak te hoće uloviti i naći, vjerujte mi naći će te..
 
mve said:
To sa kemijanjem sa tablicama je smiješno. Ak te hoće uloviti i naći, vjerujte mi naći će te..

Ako je netko kreten pa izaziva i pravi ih budalama imaju i pravo stat mu na rep ali ima dionica di je znak 50 a
okolo ni kuce ni niceg zivog ali oni uredno stoje i pune proracun.

Ako zeznem stvar i ponasam se ka kamikaza neka brate uzmu i motor ali izivljavanje  mi stvarno ide na jetru

Eto oni su se modernizirali pa cu i ja
 
Napier said:
Ako je netko kreten pa izaziva i pravi ih budalama imaju i pravo stat mu na rep ali ima dionica di je znak 50 a
okolo ni kuce ni niceg zivog ali oni uredno stoje i pune proracun.

Ako zeznem stvar i ponasam se ka kamikaza neka brate uzmu i motor ali izivljavanje  mi stvarno ide na jetru

Eto oni su se modernizirali pa cu i ja

I tu se apsolutno slažem sa tobom... My point je bio samo da te mogu naći ma kaj god ti napravil...
 
mve said:
I tu se apsolutno slažem sa tobom... My point je bio samo da te mogu naći ma kaj god ti napravil...

To im je posao pa bi bilo cudno da te ne najdu ali eto za ove situacije kao kod  mene ( znaci prosjecno brz ) zelim sebi barem malo dat prednosti
i otezat im posao  :mrgreen:

U stara vremena kad se jurcalo po gradu ako ne bi tija stati ceka bi te pandur isprid kuce pa bi dobija "VASPITNU" :LOL:
 
Napier said:
U stara vremena kad se jurcalo po gradu ako ne bi tija stati ceka bi te pandur isprid kuce pa bi dobija "VASPITNU" :LOL:

Poznato mi je to.. Pvo pandur a onda nakon njega stari ( uvijek sam onda žalio za pandurskom  :LOL: )
 
Napier said:
Ako je netko kreten pa izaziva i pravi ih budalama imaju i pravo stat mu na rep ali ima dionica di je znak 50 a
okolo ni kuce ni niceg zivog ali oni uredno stoje i pune proracun.

Ako zeznem stvar i ponasam se ka kamikaza neka brate uzmu i motor ali izivljavanje  mi stvarno ide na jetru

Eto oni su se modernizirali pa cu i ja

ne ugrozavam sebe niti druge sudionike u prometu, ali se volim brze propelat tam di mogu, i kaj sad, da zbog toga dobijem kaznu jer sam vozil 50 prek ogranicenja?
na primjer, cesta prema velikoj gorici, 70 ili 80 ogranicenje, rijetko tko se vozi ispod 100-120 pa i brze na potezu prema ajrodromu
jebiga sad je druga prica ako bu netko polja pretrcaval, pa ako ga sa 150 kresnem, onda je ocito bilo sudeno, i onda mi ni jedan nosac tablice nebu pomogel  :LOL:
 
LALA3 said:
pa koje probleme s tablicom imate, stvara prevelik otpor zraka.. :misli:


Da, čisto pitanje aerodinamike.

Naručio jutros, kažu tjedan dana max da stigne u Zg.
 
Napier said:
Znaci priko cilih Kastila vozis 60 do 80 i nikad priko 100  :misli:

Svaka cast kad se mozes tako kontrolirat i priko Mutograsa i Podstrane di je tabla 50.

Mogucnost da sretnes PANDE je di snimaju iza busije i to tamo kod Otisica je mozda manja ali danas kad stoje u ceki i ispod zahodske skoljke
ako treba za izvrsit dnevni partijski zadatak tesko da ce itko od nas proc liso  :wink:
e jbg.sad..vozin po ogranicenju na svim gradskim i prigradskim dionicama, a put kastela rijetko idem, jedino do Odmora, a onda ne zurim..ma iskreno, neda mi se u prometu razmisljat o policiji, vozin nekih 10 km/h brze nego je dozvoljeno, i nikad problema..da se nebi ja sad cilo vrime okrica priko ramena da nebi naisa presretac, ili na semafor kad stanes a on iza tebe..al,opet,meni je lako..meni bajk nije prijevozno sredstvo, tu i tamo bacim djir tako da biram manje frekventne lokacije, prvenstveno iz gusta..