Prekrajanje kožnih hlača!

maredm1

Member
Trebao bih suziti moto hlače jer su mi na potkoljenici preširoke, teško mogu zakopčati čizme! Ako ima tko kakvu info bio bih zahvalan!
 
Stavi hlace izvanka cizama pa ces ih lako zakopcat  :mrgreen:
 
Kupit veće čižme?  :misli:  :mrgreen:

Ak oš dobrog krojača koji radi sa kožom u ZG, probaj ga nazvat pa pitat jel može kaj izvest.
Bobinac mu je prezime, ne znam kak se zove. Šije u fušu prek puta Mek Donaldsa u Krugama
01/6114884
Meni je popravljao kožni kombinezon, unutrašnjost i vanjske dijelove, ali nije radio nikakva suženja. nazovi, nemaš kaj izgubit osim par kuna prema T-Com-u  :mrgreen:
 
Direktor said:
Kupit veće čižme?  :misli:  :mrgreen:

Ak oš dobrog krojača koji radi sa kožom u ZG, probaj ga nazvat pa pitat jel može kaj izvest.
Bobinac mu je prezime, ne znam kak se zove. Šije u fušu prek puta Mek Donaldsa u Krugama
01/6114884
Meni je popravljao kožni kombinezon, unutrašnjost i vanjske dijelove, ali nije radio nikakva suženja. nazovi, nemaš kaj izgubit osim par kuna prema T-Com-u  :mrgreen:



Hvala na info, probat ću nazvati!
 
Probaj ga opkuhat mozda se stisne..  :mrgreen:
 
Hm, meni je nekako praktičnije držat nogavice priko čizama.
Em ne žuljaju, em kiša ne ulazi...
Jebeš estetiku, praktičnost rulz.

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
 
vrhunski krojac za kozu nalazi ti se u Heinzelovoj ulici, pokraj Furnira. Gazda vecinom radi popodne.( ima takode i krojacki salon pokraj kina Europa u pasazu iza banke) Meni je prosirivao hlace i napravio odlican posao. Nije bas jeftin.
 
Musashi said:
vrhunski krojac za kozu nalazi ti se u Heinzelovoj ulici, pokraj Furnira. Gazda vecinom radi popodne.( ima takode i krojacki salon pokraj kina Europa u pasazu iza banke) Meni je prosirivao hlace i napravio odlican posao. Nije bas jeftin.
...eto vidiš :mrgreen:
 
Miro intruder u zg, Renzzo koprivnica i sitnije stvari Lemia.

Moje iskustvo...  :wink:
 
Musashi said:
vrhunski krojac za kozu nalazi ti se u Heinzelovoj ulici, pokraj Furnira. Gazda vecinom radi popodne.( ima takode i krojacki salon pokraj kina Europa u pasazu iza banke) Meni je prosirivao hlace i napravio odlican posao. Nije bas jeftin.
ovog prvog ne preporucujem
tako mi je fino cif zamijenio da mu necu vise nikada otici tamo :mrgreen:

preporuka Miro Intruder
098/9714747
095/958781444

sto god s kozom treba zna napraviti

evo fejs s profil..jer uvijek vrti nekoliko brojeva..pa ako se ne javi da ga mozes kontaktirati

http://www.facebook.com/home.php#!/profile.php?id=100001686785098
 
thule_5689 said:
Ti si valjda jedini koji ima problem da mu je nešto široko. Pravim bajkerima je obično sve usko. :mrgreen:

slažem se, istina  :mrgreen: :mrgreen: (y)
 
Daemona said:
ovog prvog ne preporucujem
tako mi je fino cif zamijenio da mu necu vise nikada otici tamo :mrgreen:

preporuka Miro Intruder
098/9714747
095/958781444

sto god s kozom treba zna napraviti

evo fejs s profil..jer uvijek vrti nekoliko brojeva..pa ako se ne javi da ga mozes kontaktirati

http://www.facebook.com/home.php#!/profile.php?id=100001686785098

sto ljudi sto iskustva... sto krojaca.
 
Musashi said:
sto ljudi sto iskustva... sto krojaca.
naravno
meni ga je preporucio frend koji je bio super zadovoljan
meni je cif ofrlje zamijenio
tako da sam ga kasnije morala opet mijenjat
 
thule_5689 said:
Ti si valjda jedini koji ima problem da mu je nešto široko. Pravim bajkerima je obično sve usko. :mrgreen:


Pao sam sa 160 kg na 125 kg pa mi je sad malo siroko, a tebe jos uvijek pojedem za dorucak.  :mrgreen:
Hvala svima odnio sam hlace gosp. Bobincu, on kaze piece of cake!
 
maredm1 said:
Pao sam sa 160 kg na 125 kg pa mi je sad malo siroko, a tebe jos uvijek pojedem za dorucak.  :mrgreen:
Hvala svima odnio sam hlace gosp. Bobincu, on kaze piece of cake!

mašala :mrgreen: