Prekrasan dan za vožnju...

shogun

New member
Dan kao izmišljen,a pošto mi je stigao i poklon za Božić koji sam radosno sam sebi kupio,red je bio da ga i isprobam...ako se još dvoumite što sam sebi kupio,da vam skratim muke.. HONDU VFR..evo i par slika sa vožnjice..
 
shogun said:
Je potpuno je novo..a utisci..Vauuuuuu
PrekraŠno!!!
Vrijeme,
Motor,
A pogotovo metroseksualni kombinezon!
(y)
 
Evo i ja da se pohvalim na današnjoj vožnjici,temperatura je bila ugodnih +9 stupnjeva  :cool:


 
shogun said:
Je potpuno je novo..a utisci..Vauuuuuu

Ček, ček, ma jesi li i ti izašao iz cruiserskih voda kao i ja. Samo, ti si se odlučio za sport-turing, dok sam se ja bazirao više prema putnom enduru  :wink:

Kako to da je izbor pao na VFR? Tiha patnja od prije, ili dobra prilika?

E baš me interesiraju utisci, obzirom da si ti također dosta putovao svojim Dragstarom, ako se ne varam, i to s suvozačicom.

Ja se u odnosu na Marauder ne mogu prestati veseliti svaki puta kada sjednem na motor, sam ili s ženom!

Svaka čast na izboru motora i puno sretnih km  (y)

 
Ma motor nista ne valja, pa pogle kake je boje, pa to je za cure, pa ne slazeti se uz kombinezon, pa ni uz kacigu, pa kako  :shock:





Puno sretnih kilometara, zbilja lijepo izgleda  (y)
 
super i puno kilometara (y) (y)
 
brum said:
Ček, ček, ma jesi li i ti izašao iz cruiserskih voda kao i ja. Samo, ti si se odlučio za sport-turing, dok sam se ja bazirao više prema putnom enduru  :wink:

Kako to da je izbor pao na VFR? Tiha patnja od prije, ili dobra prilika?

E baš me interesiraju utisci, obzirom da si ti također dosta putovao svojim Dragstarom, ako se ne varam, i to s suvozačicom.

Ja se u odnosu na Marauder ne mogu prestati veseliti svaki puta kada sjednem na motor, sam ili s ženom!

Svaka čast na izboru motora i puno sretnih km  (y)

Ja sam sa dragstarice 1100 prešao na fazera FZ1 i isto tako nije veliko veselje kad mi žena sjedne odozad,a mene žulja :palacdolje:.Hebi ga i jedan i drugi imaju svoje čari,šta jes jes  (y)
 
brum said:
Ček, ček, ma jesi li i ti izašao iz cruiserskih voda kao i ja. Samo, ti si se odlučio za sport-turing, dok sam se ja bazirao više prema putnom enduru  :wink:

Kako to da je izbor pao na VFR? Tiha patnja od prije, ili dobra prilika?

E baš me interesiraju utisci, obzirom da si ti također dosta putovao svojim Dragstarom, ako se ne varam, i to s suvozačicom.

Ja se u odnosu na Marauder ne mogu prestati veseliti svaki puta kada sjednem na motor, sam ili s ženom!

Svaka čast na izboru motora i puno sretnih km  (y)

Hvala...je tiha patnja,ali isto tako je bio preskup,jer mu je puna cijena 111.000 kuna..međutim sada kad je bio na popustu,i kad je čovjek iskrcao lovu za dragstara sve se poklopilo..a za utiske malo pričekaj,tek sam prvih 200 km učinio,motor sam uzeo u četvrtak i mogu samo reći da se vozi nevjerovatno lako...
 
Hrvoje said:
PrekraŠno!!!
Vrijeme,
Motor,
A pogotovo metroseksualni kombinezon!
(y)

Hvala..uostalom,nazočio si kupovini kombinezona..normalni ljudi prvo kupe motor pa odjelo,a ja obratno...
 
Sip said:
Ma motor nista ne valja, pa pogle kake je boje, pa to je za cure,

Je za cure je,zato sam ga i kupio  :D  :D ...šalim se,ali možeš pod ruku sa mojom djevojkom..ona kaže da je boja "kurvanjska"...
 
To Miro! Baš mi je drago  (y)
 
Pa čestitam prijatelju na novom motoru!
Jebo boju :mrgreen: