Prelazak granice

Ante989

New member
Pozdrav svima. Zanima me jedna info.
Išli bi u banja luku na moto fest, e sad je problem šta mi vozačka nece biti gotova do tad. Zanima me dali na granici traže vozačku ili samo osobnu i šta očekivati ukoliko me zaustave bez kategorije. Nisam novi na motoru ali sam priša na a kategoriju koju nemam još. Dali riskirati ili bolje ostati doma. Ako je u pitanju samo kazna za kategoriju to bi i prigriza, zanima me dali imaju dodatne vece sankcije.
 
Prouci malo koliko je kazna za voznju bez kategorije,sumnjam da bi ju "prigriza" .... inace zurni postupak za izdavanje vozacke dozvole je 59 €.... ali bitno je postavljati glupa pitanja i biti ljen sam malo proguglati... Kako bi se reklo "Ima li interneta otkako je Fejsa" .... A i malo se predstaviti u temi za to nebi bilo zgorega
 
  • Like
Reactions: Nino777
Pozdrav svima. Zanima me jedna info.
Išli bi u banja luku na moto fest, e sad je problem šta mi vozačka nece biti gotova do tad. Zanima me dali na granici traže vozačku ili samo osobnu i šta očekivati ukoliko me zaustave bez kategorije. Nisam novi na motoru ali sam priša na a kategoriju koju nemam još. Dali riskirati ili bolje ostati doma. Ako je u pitanju samo kazna za kategoriju to bi i prigriza, zanima me dali imaju dodatne vece sankcije.
Ja ti ga prepeljam preko granice,za kilo janjetine i litru i vodu
 
Prouci malo koliko je kazna za voznju bez kategorije,sumnjam da bi ju "prigriza" .... inace zurni postupak za izdavanje vozacke dozvole je 59 €.... ali bitno je postavljati glupa pitanja i biti ljen sam malo proguglati... Kako bi se reklo "Ima li interneta otkako je Fejsa" .... A i malo se predstaviti u temi za to nebi bilo zgorega
Kazna za vožnju bez kategorije je 2000kn. Ne postoji žurni postupak za gospodu iz HAKA i autoškole. Čitanje s razumijevanjem nula bodova, mislin da ste kolega kompletno krivo skužili pitanje. Ali nema veze bitno je posrati nekoga.
 
99,99% da ne idem ali me nagovaraju svi da idem da nece niko ništa. Da je do mene nebi niti dovodija u pitanje ovu situaciju ali su mi ubacili sad bubu u uho i sad me kopa da bi ipak iša. Čak mi i instruktor govori ko če ti šta neće te niko dirati. Doduše ima sedam godina od kad me zadnji put zaustavila policija. Godišnje radim šta s autom sta motorom i kombijom od 70-90tkm
 
Kazna za vožnju bez kategorije je 2000kn. Ne postoji žurni postupak za gospodu iz HAKA i autoškole. Čitanje s razumijevanjem nula bodova, mislin da ste kolega kompletno krivo skužili pitanje. Ali nema veze bitno je posrati nekog
Cuj ti lika onda napisi da neces stignut poloziti ispit da neces pristupiti ispitu da si ga prijavio ali nisi dobio termin ili slicno,malo se izrazavaj sa razumjevanjem jer napisano je "e sad je problem šta mi vozačka nece biti gotova do tad" pa te nece nitko posrati.... I sta uopce ispitujes kada sve vec znas...
 
  • Like
  • Haha
Reactions: tegla, prpa and Grx
...reci samo gdje i kad,ti možeš pjeske preko ili ko suvozac,ja se vratim po svoj motor pehaka a ti me cekaš u prvoj gostioni sa jagnjetinom,kutjevo graševina ce biti dovoljna
 
Ako nemas A kategoriju, ostani doma.

Bez uvrede ali pitanje ti je totalno glupo
 
...reci samo gdje i kad,ti možeš pjeske preko ili ko suvozac,ja se vratim po svoj motor pehaka a ti me cekaš u prvoj gostioni sa jagnjetinom,kutjevo graševina ce biti dovoljna
Granični prijelaz ličko petrovo selo. Sljedeći petak oko 13:00. Misliš da nebi bili sumnjivi😂
 
Kazna za vožnju bez kategorije je 2000kn. Ne postoji žurni postupak za gospodu iz HAKA i autoškole. Čitanje s razumijevanjem nula bodova, mislin da ste kolega kompletno krivo skužili pitanje. Ali nema veze bitno je posrati nekoga.
Kolega malo se bolje informiraj. Kazna ti nije samo ta cifra koju si napisao.
Ako imaš sreće i naletiš na policajca koji ne čita dobro zakon onda će ti naplatiti tu cifru.
Vožnja u drugoj državi može biti samo gora po tebe.
Nemoj se ljutit ali ovakve stvari padaju na pamet samo nama balkancima.
Uglavnom sretno
 
Kolega malo se bolje informiraj. Kazna ti nije samo ta cifra koju si napisao.
Ako imaš sreće i naletiš na policajca koji ne čita dobro zakon onda će ti naplatiti tu cifru.
Vožnja u drugoj državi može biti samo gora po tebe.
Nemoj se ljutit ali ovakve stvari padaju na pamet samo nama balkancima.
Uglavnom sretno
Balkanac bi se vozio po svojoj drzavi, ovaj bi bez vozacke i u stranoj. To je next level stupidity. 😂
 
  • Like
  • Haha
Reactions: Dene and Faber
99,99% da ne idem ali me nagovaraju svi da idem da nece niko ništa. Da je do mene nebi niti dovodija u pitanje ovu situaciju ali su mi ubacili sad bubu u uho i sad me kopa da bi ipak iša. Čak mi i instruktor govori ko če ti šta neće te niko dirati. Doduše ima sedam godina od kad me zadnji put zaustavila policija. Godišnje radim šta s autom sta motorom i kombijom od 70-90tkm
Ne vidim u čemu je problem, ako te štopaju, neka ti ekipa (šta te nagovarala da ideš) plati kaznu, a jedan od njih preuzme na sebe zabranu upravljanja vozilom, i to je to: em si bija na partiju, em nisi evidentiran u prekršajnom sustavu strane zemlje. Win-win!
 
Last edited:
  • Like
Reactions: pa3q and hondimir