preporuka za dobrog limara autolakilera s razumjevanjem za krizu.

emma

New member
dakle trebam preporuku za pedantnog majstora za sanaciju limarije i lakiranje cjelog auta ,u biti dva auta. grad zagreb i zapadna okolica zagreba.
 
D & M dugo selo proguglaj, meni su lakirali kompletno dva auta , bez greške
 
Javor i sin, auto centar Bišćan...
S tim da bih prije otišao kod Bišćana, razumna cijena i stoje iza posla koji naprave.
 
Javor i Sin je dobar i Hrustič i D&M
S tim da su u D&M spremni dati zamjenski auto dok je na lakiranju ( besplatno )
 
eeee super, dajte dalje. možda se izvuće kakav količinski popust trebam i ja promjena pragova, dobra kontrola da li ima još negdje hrđe ipak mi je kockica iz 85.
pozz
 
Pedantan, dobar i jeftin ne idu zajedno, bolje ne dirati nego loše napraviti.

A što je s bojom da ti lakše pomognemo, kod mene je bila tuča i ključarenje kompletnog auta
 
radi se o dva mercedesa clk ima popravak rubnjaka koji su tu i tamo malo napuhnuti . prag ima jedan dio koji treba pokrpati zamjeniti prednji blatobran.  po haubi isto koja rupica u laku od kamenčića. te bi cjeli trebalo prelakirati u istu boju jer je već bio ušpricavan te bi teško bilo pogoditi boju. oltajmer mercedes treba samo osvježiti on nije hrđav skoro ništa ali lak je već jako loš jer je neki mudrijaš polirao malo pregrubo pa je po oštrim rubovima poskidao boju.
 
Moja preporuka je D& M jer dečki imaju i autolimarske a ne samo autolakirerske radove, što tebi u biti i treba. S njima se da korektno razgovarati, odi vidi ne moraš ostaviti auto
 
s tim da će ovaj iz 1967 biti rastavljen , znaći poskidano sve osim šajbi . i farba se samo izvana u istu boju.
 
Što se tiče farbanja ovog oldtimera , svejedno mora ići u primer pa u novu boju, ne farba se unutrašnji dio pragova gepeka i motornog prostora
 
I koliko onda danas košta lakiranje? Meni je susjed koji doma radi u fušu bez pardona rekao soma eura da mi prelakira Bmw 3,metalik zeleni,ima par točkica od kamenja... :misli:
 
sve je meni jasno šta se farba i koji je postupak . samo nije mi jasna cjena recimo za clk  prvi majstor 12 do 13  drugi je bio skromniji 10 treći 16 tisuća . najbolje su im izjave joj pa to je metalik to je skupo.  a kad ih moj muž pita dali bi  cinali  zadnji  blatobran koji ima jednu toćkicu napuhnutu . bljedo gledaju.    ""ne to se brusi i kita sa armatur kitom" . da  i traje tri mjeseca i opet napuhnuto. najbolji je ovaj za 10 000 moj muž mu kaže da bi nabavio zdravi blatobran . a on ma ne onda moram vaditi štosdenfer , a kako si majstore mislio vaditi lajsne  maglenke lampe a da ne skineš štozdenfer.
 
letecideda said:
I koliko onda danas košta lakiranje? Meni je susjed koji doma radi u fušu bez pardona rekao soma eura da mi prelakira Bmw 3,metalik zeleni,ima par točkica od kamenja... :misli:

Ispod te cifre ćeš jako teško bilo gdje naći i to samo vanjsko lakiranje za kompletan auto (materijal+posao) i to baš tako, kad ne treba previše pripreme, odnosno kitanja, a da ti koliko-toliko dobro napravi, i to u fušu, bez računa  :wink:
 
emma said:
sve je meni jasno šta se farba i koji je postupak . samo nije mi jasna cjena recimo za clk  prvi majstor 12 do 13  drugi je bio skromniji 10 treći 16 tisuća . najbolje su im izjave joj pa to je metalik to je skupo.  a kad ih moj muž pita dali bi  cinali  zadnji  blatobran koji ima jednu toćkicu napuhnutu . bljedo gledaju.    ""ne to se brusi i kita sa armatur kitom" . da  i traje tri mjeseca i opet napuhnuto. najbolji je ovaj za 10 000 moj muž mu kaže da bi nabavio zdravi blatobran . a on ma ne onda moram vaditi štosdenfer , a kako si majstore mislio vaditi lajsne  maglenke lampe a da ne skineš štozdenfer.
ocito ti nije jasno :mrgreen: razlika je ima li meštar komoru,mikser...i tako te prozaicne sitnice :tongue:
 
ZLO said:
ocito ti nije jasno :mrgreen: razlika je ima li meštar komoru,mikser...i tako te prozaicne sitnice :tongue:

gle oćito mi je jasno. nisu nam to ni prvi ni zadnji auti.meštar koji bi lakirao bez komore  može mi lakirati kosilicu eventualno .
 
emma said:
gle oćito mi je jasno. nisu nam to ni prvi ni zadnji auti.meštar koji bi lakirao bez komore  može mi lakirati kosilicu eventualno .
. Pa koji kikić onda tu cicijasis :jesus: ko ne plati kurbu,plati likara....ni prvi ni zadnji (y) gle :LOL:  offtopic:eek:Čito (y)
 
tako i ja tebe mogu pitati šta se koji kiki osjećaš pozvana komentirati i pametovati a nemaš odgovor na moje pitanje. tražim samo preporuku za dobrog majstora jer ne poznamo nikoga ko to radi.
 
emma said:
tako i ja tebe mogu pitati šta se koji kiki osjećaš pozvana komentirati i pametovati a nemaš odgovor na moje pitanje. tražim samo preporuku za dobrog majstora jer ne poznamo nikoga ko to radi.
ne seri :mrgreen: najbolje da uzmes sirkovu metlu i sama opituras :jesus:
 
emma said:
tako i ja tebe mogu pitati šta se koji kiki osjećaš pozvana komentirati i pametovati a nemaš odgovor na moje pitanje. tražim samo preporuku za dobrog majstora jer ne poznamo nikoga ko to radi.
Pokusava ti objasniti da jeftino i dobro ne ide zajedno. 

A ti bi ocito htijela dati 5-6k kuna za popravak limarije,i lakiranje,i da bude profesionalno u komori,i sve ostalo.  Mislim da nebu islo.